Zoo Shrnutí a postřehy z epizody The Silence of the Cicadas

Shrnutí a postřehy z epizody The Silence of the Cicadas

Shrnutí a postřehy z epizody The Silence of the Cicadas

Vězení bylo napadeno vlky, kteří osvobodili muže, jenž je nakažený tím stejným, čím jsou zvířata. Co všechno nám přinesl třetí díl Zoo si můžete přečíst uvnitř článku.


5 0
22.7.2015

Ve třetí epizodě jsme se podívali na zoubek vlkům, kteří se dostali do věznice s vysokou ostrahou a pomohli utéct jednomu z vězňů. Ten s nimi umí nějakým způsobem komunikovat díky tomu, že má stejnou vzdornou zorničku jako zvířata. Když šli vlci odsouzence zachránit, zanechali po sobě i pár krvavých stop, což bude jistě důležité v následujícím dí­le.

Tato epizoda byla opět plně nabitá jak informacemi, tak i akcí. Na začátku dílu, jsme byli svědky útoku netopýrů na letadlo a na konci jsme zase viděli již zmíněný útok na věznici. Díl se však nesl v duchu náprav. Jackson si přál, aby se byl býval udobřil se svým otcem a Jamie se snaží napravit svět bojem proti Reiden Global. Odsouzenec Evan zase zavolal manželce muže, kterého zabil, aby jí vysvětlil, proč to udělal. Zatímco však Jackson s Jamie se opravdu soustředí na nápravu věcí, Evan se o to ani nesnaží, protože, když ho nakonec manželka zesnulého navštívila, jen se jí spíše vysmíval.


Evan se v Zoo stal příjemnou vložkou. Velice zajímavý byl příběh, proč se ocitl v cele smrti. Rozhodl se pomoci zvířatům v lese, proto je možné, že ho teď vzpurná zvířata považují za něco jako svého vůdce. To je tedy nejspíš důvod, proč mu vlci pomohli uniknout.

(Jackson s Abrahamem v Japonsku; Foto: CBS)

Většina epizody se odehrávala v Japonsku, kde se nacházel Jackson s Abrahamem, kteří zde navštívili podivný ostrov, kde je uvítali koně bez očí. Na ostrově měl Jacksonův otec jakousi svoji laboratoř. Jackson zde mohl skládat dohromady další hádanky a vždy, když si uvědomil něco nového, měl ve tváři chlapecký úžas. Zde také zjistil, že to, co mu zanechal Robert, je opravdu něco důležitého. Když vše vysvětloval Abrahamovi, byl na svého otce hrdý, protože si uvědomil, že byl na stopě evolučnímu průlomu.

Takže jsme se konečně dozvěděli něco více o vzdorné zorničce a proč se u zvířat vyskytuje. Zvířata mutují a to způsobuje, že nyní vnímají dřívější přátele jako svoje nynější nepřátele. Jak se však dostal Evan k této mutaci je zatím záhadou, doufejme, že se to dozvíme již v dalším díle.

Jamie s Mitchem se zdržovali v Los Angeles, kde se Jamie spojila se senátorem, kterému chtěla přednést důkazy usvědčující Reiden Global. Senátor však nebyl nijak přesvědčený a z toho věčného boje je už unavený. Mitch tu tedy byl pro Jamie jako taková psychická podpora. Mitch se zde také setkává se záhadným Gaspardem, který ho spolu s Jamie dopraví na místo, kde se setká celý nově vytvořený tým.

(První setkání týmu; Foto: CBS)

Tajemný muž Gaspard se stává pro Zoo jakýmsi Nickem Furym, který dává dohromady superhrdiny, kteří musí společně zastavit zvířecí apokalypsu. Všichni jsme jistě rádi, že se Jackson, Abe, Mitch, Jamie a Chloe konečně setkali, protože tahle skupina, která vznikla, bude určitě stát za to.

Přestože jsme se toho zatím moc nedozvěděli, tak nám tvůrci poskytli odpovědi alespoň na některé ze záhad, které seriál Zoo doprovází. Zjistili jsme, proč dochází k přítomnosti vzdorné zorničky, a také jsme se dozvěděli, že agentura, která zařídila sestavení týmu, již déle věděla o výzkumu Jacksonova otce. Další vysvětlení snad budou brzy přicházet, proto si nenechte ujít nejnovější a v pořadí již čtvrtý díl Zoo.

Co si myslíte o Evanovi? Těšíte se, jaké to teď bude, když je celý tým pohromadě? Co myslíte, jak je to s tím Reiden Global? Nebojte se a podělte se s námi o svoje názory v komentářích.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic.

Diskuze /2

Xavik

Musím uznat, že třetí epizoda mě nadchla. Kupodivu se do seriálu dostala pořádná akce a finální setkání všech hlavních postav bylo opravdu skvělé. :)

admin
22.7.2015 | 20:51:02
Lucifrid

Kruciš, to se to vyvíjí, dnešní epizoda super. A za Geoffa Stultse u mě mají další plus :) Stále se mi stýská po Finderovi.

webmaster
22.7.2015 | 20:57:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Barrier

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E13HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny