All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: We Need a Resolution

  S02E01: We Need a Resolution

  Po vánočních prázdninách se Simone vrací na Bringston a je připravená soustředit se čistě jen na tenis a zjišťuje, co opravdu obnáší být v top šestce. Damon stojí před rozhodnutím, které od svátků odkládal. Keishu štve, jak s ní Cam jedná, a proto se vrací ke svým starým způsobům a na poslední chvíli uspořádá silvestrovskou párty. Amara a kouč Marcus se mezitím snaží přizpůsobit svým novým okolnostem a výzvám.

  10.10.2022
  42 minut
 • S02E02: No Love

  S02E02: No Love

  Jarní semestr je v plném proudu a Simone se už opět hašteří se svými spoluhráčkami, kvůli čemuž se musí rozhodnout, jak chce pokračovat dál. Damona stresuje, jak jeho rozhodnutí ovlivní lidi okolo něj, avšak jednu osobu asi zapomněl zvážit. Keisha se naplno ponořila do oboru tance, ale musí překonat překážku, kterou nepředvídala. Cam narazí na zádrhel s financemi a pomoc vyhledá u Amary, kvůli čemuž Amara prošetřuje onu situaci. Kouč Marcus se pouští do obtížného, avšak potřebného kroku správným směrem.

  17.10.2022
  42 minut
 • S02E03: Me, Myself & I

  S02E03: Me, Myself & I

  Simone ukazuje svou jinou stránku, která se neobejde bez povšimnutí, když se snaží získat zpět svou sílu na hřišti i mimo něj, ale musí se rozhodnout, zda je to ta nejlepší strategie. Damonovo odhodlání ignorovat svůj nevyřešený vztah s Jessiem vede ke konfliktu a nejistotě v týmu. Nečekaná návštěva přiměje Cama k zamyšlení o jeho rozhodnutí věnovat se hudbě, kvůli čemuž vyhledá Cam podporu u Keishy. Amara si zvyká na svou novou práci a obdrží anonymní kritiku, díky níž si uvědomí, že musí obětovat něco, co je pro ni důležité. Mezitím se JR a Nate navracejí ke svým minulostem, ale pro každého to má jiný výsledek.

  24.10.2022
  42 minut
 • S02E04: We Shall Not Be Moved

  S02E04: We Shall Not Be Moved

  Když Cam vezme znepokojivý telefonát pro Amaru, Amara se okamžitě vrhá do akce a Bringston musí být uzavřen. Simone trápí, že se na Shayově prvním dni v jeslích může podílet pouze virtuálně, ale když kampus pohltí chaos, nalezne útěchu u někoho nečekaného. Damon dospěje k rozhodnutí ohledně svých biologických rodičů, což mu pomůže odhalit něco překvapivého. Keishe se nelíbí, jak se k Nate chová její přítel a když Nate zmizí, dělá si obavy. JR vzpomíná na svou bolestivou minulost, což ho přinutí popřemýšlet o tom, co chce pro svou budoucnost.

  7.11.2022
  42 minut
 • S02E05: No More Drama

  S02E05: No More Drama

  Když si Amara uvědomí, že se studenti stále vzpamatovávají z nedávných událostí v kampusu, dopřeje všem den na zotavení. Zatímco si všichni užívají různé aktivity, Simone se nedokáže uvolnit ani dělat něco, co se netýká tenisu. Damon pociťuje nejistotu ve vztahu s Theou, tak pro ně něco naplánuje, ale když Theu někdo překvapí návštěvou, je Thea ze všeho nesvá. Keisha si dělá obavy o Cama, ale má spoustu práce s profesorkou tance, tudíž se příležitosti pomoci Camovi chopí kouč Marcus. JR mezitím zkouší randit nezávazně a dozvídá se tím něco o svých vztazích.

  14.11.2022
  42 minut
 • S02E06: Free Your Mind

  S02E06: Free Your Mind

  Simone se stále nedočkala sesterského pouta od svých tenisových spoluhráček a tak ji zaujme možnost připojit se k sesterstvu, ale narazí na pár překážek. Marcus pověří Damona a JR, aby se postarali o potenciálního hvězdného baseballového rekruta, ale nečekané napětí mezi nimi všechno pokazí. Nate pojme každoroční akci Měsíc černošské historie inkluzivněji, ale ne každý je z toho nadšený. Thea se touží vrátit na kurt a musí se tudíž rozhodnout, jaký průběh kvůli své kariéře zvolí. Amara a Marcus se mezitím střetnou se vzdorem, když se pokoušejí říci pravdu.

  21.11.2022
  42 minut
 • S02E07: Integrity

  S02E07: Integrity

  Simone se pokouší zlomit svou dlouhotrvající tenisovou kletbu, ale zároveň musí řešit drama s kluky a ještě jedno drama ze své minulosti. Damon a Thea se chystají strávit víkend pryč o samotě, avšak jejich plány naruší významný zápas a interview. Marcuse zklamou jisté novinky a obrací se na Amaru pro podporu. Cam si hraje na dohazovače pro JR a návštěva tanečního absolventa zvyšuje laťku pro Keishu, která neví, jak takový nátlak ustát.

  28.11.2022
  42 minut
 • S02E08: Rock the Boat

  S02E08: Rock the Boat

  Simonin je rozhozená a nemá jinou možnost, než se za sebe postavit s podporou od svých nejbližších. Damon na tom taky není nejlépe a vše se ještě zhorší, když o něm a baseballovém týmu začne kolovat delikátní drb. Keishina taneční cesta naráží na překážku a všichni se jí snaží utěšit. Cam se začne zajímat o KEK, avšak JR není o jeho motivaci přesvědčen. Amara se pokouší nalézt rovnováhu mezi funkcí rektorky a tety.

  23.1.2023
  42 minut
 • S02E09: Hard Place

  S02E09: Hard Place

  Simone se snaží nalézt v rovnováhu ve svých nových „povinnostech“ a své oddanosti Nate, kvůli čemuž má pochyby o svém rozhodnutí. Marcus vidí, že se Thea na kurtu trápí a nabízí jí pomoc nečekaným způsobem. Když je baseballový tým jen krůček od velkého úspěchu, snaží se Damon udržet tým soustředěný. Cam si mezitím není jistý, zda je vstup do spolku pro něj, kvůli čemuž JR přehodnocuje strategii bratrstva.

  30.1.2023
  42 minut
 • S02E10: Dance with My Father

  S02E10: Dance with My Father

  Simone i Thea jsou připravené získat zpátky svá místa v týmu a jejich trenérka a spoluhráčky je přimějí vypořádat se s přetrvávajícím napětím jedinečným způsobem. Damon pomáhá JR s oslavou velkého milníku, avšak překvapivý host jim oběma poskytne odlišný pohled na rodinnou dynamiku. Keisha chce vycházet se svými tanečními spolužáky, ale následkem toho je na kordy s dvěma osobami, na nichž jí záleží. Kouč Marcus je postaven do obtížné pozice, když jeho šéf a Amara vidí věci jinak.

  6.2.2023
  42 minut
 • S02E11: I Can Tell

  S02E11: I Can Tell

  Na Bringstonu začíná zkouškové období a Simone má plnou hlavu myšlenek a otevřeně si promlouvá se svými sestrami čekatelkami. Damona matou jeho známky a najde kreativní řešení ke své situaci. Cam uvázl u JR v prekérní pozici. Nate si najde nečekaného spojence pro svou kampaň a Marcus s Amarou přemýšlejí o svých volbách.

  13.2.2023
  42 minut
 • S02E12: Behind the Mask

  S02E12: Behind the Mask

  Za rohem je maškarní bál a studenti horečně pracují na svých krocích a posílají a obdržují pozvánky. Keisha si dává záležet na vytvoření choreografie a svou frustraci si vybíjí na Camovi. Simone dostává na starost absolventku z PKZ a musí přemýšlet o své budoucnosti, když se Thea postaví tomu, co by ji mohlo potkat. Damon lituje, že poslechl radu od JR. Nate čeká velmi nečekané překvapení. Mezitím učiní Marcus a Amara první krok novým směrem.

  20.2.2023
  42 minut
 • S02E13: Lose to Win

  S02E13: Lose to Win

  Když Simone a ostatní bringstonské tenistky jedou na svůj další turnaj, který jsou připraveny vyhrát, nečekaný střet je staví do nebezpečí. Simone, která se ukáže být vůdcem svého týmu, poskytuje sílu v čase vážných potíží. Damon hloubá nad dalším krokem v jedné oblasti svého života a zároveň se vypořádává s novým baseballovým soupeřem, což nakonec bude k užitku. Nathaniel stojí před výzvou a není si jistá, zda ji může přijmout, a Keisha intenzivně pracuje, aby potěšila svou profesorku, což má nemilé následky.

  13.3.2023
  42 minut
 • S02E14: Stand Up for Something

  S02E14: Stand Up for Something

  Simone a bringstonské tenistky spolupracují, aby učinily největší rozhodnutí jejich sezóny. Lions mezitím čelí svému největšímu soupeři v šampionátu a Damon si uvědomuje, že soupeří i o Simonino srdce. Cam se obrací na JR s vážnou situací, kvůli čemuž nese JR tíhu světa na svých ramenou. Nate si musí vybrat mezi důležitým interview a podporou svých přátel.

  20.3.2023
  42 minut
 • S02E15: Diary

  S02E15: Diary

  Zatímco se Simone připravuje na exhibiční utkání, čelí nečekaným překážkám, které jí pomohou se rozhodnout mezi Damonem a Landem. JR se zastane Cama neobvyklým způsobem. Damon se potýká s důležitým rozhovorem a obdrží radu od nečekané osoby. Nate se dozvídá pravdu o svém tajném ctiteli. Keisha spatří svou situaci s doktorkou Paceovou v novém světle a Marcus zaskočí Amaru něčím, co nepředvídala.

  27.3.2023
  42 minut

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama