All American (Fotbalový talent) S03E07: Roll the Dice

S03E07: Roll the Dice

S03E07: Roll the Dice

Coop má vystoupení v Las Vegas a Spencer a pár dalších jedou na výlet, aby ji a Laylu na turné navštívili. Layla je nervózní ze setkání se Spencerem a přiznává své city vůči němu a překvapivě si i Spencer tak nějak udělá jasno ohledně svých citů k ní. Olivia překvapí skupinu na poslední chvíli a všimne si, že se Jordan a Simone chovají podezřele, tak se s pomocí Spencera snaží zjistit, co mají za lubem. Na radu Coop se Patience pokouší postavit sama za sebe, avšak JP má jiné plány, což Patience šokuje, jakmile se dozví jejich důvod.

cz sk
1.3.2021
737 000
42 minut

Základní info:

Režie: Dawn Wilkinson
Scénář: Mike Herro & David Strauss

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Chelsea Tavares (Patience), Hunter Clowdus (JJ Parker), Geffri Maya (Simone Hicks), GG Townson (Lil Jewel), Ray Campbell (JP Keating), Melanie Benz (Evie), Chin Yere (Coco), Nadia Geiger (Tifany),…


Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jana13.13

Jako líbí se mi spolu ne že ne… jen se mi nezamlouvá, jakým způsobem rozházeli Liv s Asherem, zasloužili si něco důstojnějšího :/ Každopádně snad z toho aspoň opravdu něco bude a Liv se Spencerem to bude klapat :)

19.4.2021 | 17:14:31
tominotomino

Tak už jsme měli pár Asher+Layla, Layla+Spencer, Asher+Olivia a teď se dává pomalu dokupy Spencer+Olivia. Už tedy chybí jen vyzkoušet na chvíli kombinaci Spencer+Asher a Olivia+Layla. :D Stejně si myslím, že by měli spolu být Spencer a Layla a Asher s Olivií.

webmaster
4.3.2021 | 10:43:32

All American (Fotbalový talent)
93/100 - 17×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience), Geffri Maya (Simone Hicks)

Stav překladu

Epizoda S03E09: Testify

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Peyton Alex Smith a další se přidávají k obsazení spin-offu

Peyton Alex Smith a další se přidávají k obsazení spin-offu

Potenciální spin-off seriálu All American, který ponese název All American: Homecoming, se bude soustředit na postavu Simone Hicksové a postavu, jenž si zahraje herec Peyton Alex Smith ze seriálu Legacies. K nim se přidává ještě dalších pět herců.

Reklama

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás