American Dad! (Americký táta) Premiéry nových epizod aneb jak to bude s šestnáctou sérií?

Premiéry nových epizod aneb jak to bude s šestnáctou sérií?

Premiéry nových epizod aneb jak to bude s šestnáctou sérií?

Vydávání nových dílů seriálu American Dad! je vždy zábavné, protože nikdy nevíte, zda se dalších epizod skutečně dočkáte. Pojďme se podívat na to, jaká situace nastala u aktuální šestnácté řady.

3 0
13.6.2020

Od doby, kdy se seriál American Dad! vysílá na stanici TBS, není jasné, kolik epizod bude mít série a kdy vlastně skončí. Podobná situace nastala i u aktuální šestnácté řady, která se sice zatím dočkala devíti epizod, ale ve skutečnosti jich bylo odvysíláno deset. Jak to? Postupně se na to podíváme.

Nejdříve se zaměřme na problémové číslování. I když je aktuální série šestnáctá, tak jiné zdroje mohou uvádět, že se aktuálně vysílá řada patnáctá či sedmnáctá. Tyto problémy nastaly kvůli počátečním sériím, u kterých je uváděn odlišný počet epizod. Zároveň tyto problémy nastaly během přechodu seriálu ze stanice FOX na TBS, kdy nebylo jasné, jaká série se aktuálně vlastně vysílá.


My se budeme i nadále držet šestnácté série, což je zřejmě nejrozumnější číslo. Další problém však představuje aktuální počet epizod. Loňská patnáctá série skončila nečekaně dvacátým dílem The Hand that Rocks the Rogu, i když bylo dříve jasně oznámeno, že nás čeká 22 epizod. Zbylých dvou jsme se dočkali až letos, jsou to díly Downtown a Cheek to Cheek: A Stripper's Sto­ry, které měly mít původně premiéru hned po dvacátém díle, ale z nějakého neznámého důvodu byly odvysílány až letos.

(Letos je v epizodách naprostý zmatek. Foto: TBS)

Na našem webu řadíme epizody podle data premiér, přičemž když měla premiéru epizoda 100 Years a Solid Fool, tak byla označena za první díl šestnácté série. Až po ní přišly ony dva výše zmiňované díly, tudíž my je ponechaly v šestnácté řadě, i když někde jsou označovány za poslední epizody patnácté série, které měly prostě pozdější premiéru.

Nepřekvapivě však toto není veškerý zmatek, který nastal. Když měl mít 8. června premiéru díl Exquisite Corpses, tak se původně nikde neobjevil, nicméně následně bylo odhaleno, že skutečně měl premiéru. Doufejme, že se u dalších dílů nebude opakovat podobný scénář, protože člověk pak neví, která bije. Další epizody by však opět měly mít premiéru v pravidelném týdenním intervalu.

Na začátku jsme se však zmiňovali o tom, že i když je za nejnovější díl považován ten devátý, tak ve skutečnosti je venku celkem deset epizod. Stalo se tak 2. června, kdy stanice TBS poskytla svým divákům epizodu s názvem Roger Needs Dick, aniž by ji vysílala u sebe. Dříve nebylo jasné, kam by se měl tento díl vlastně zařadit, nicméně nyní víme, že by se mělo jednat o sedmnáctý díl této série. Oficiální premiéry se proto dočká později.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Sedmnáctá řada

Stanice TBS objednala seriálu American Dad! sedmnáctou i osmnáctou sérii. Prozatím není jisté, kdy se dočkáme pokračování, nicméně sedmnáctá řada by měla mít premiéru v průběhu roku 2021. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás