Arrow S08E00: Hitting the Bullseye

S08E00: Hitting the Bullseye

S08E00: Hitting the Bullseye

Speciální epizoda, ve které mluví herci a tvůrci seriálu Arrow o projektu, kterému se věnovali posledních sedm a půl let.

cz sk
28.1.2020
630 000
43 minut

Základní info:

Režie: ?
Scénář: ?
Hrají: Marc Guggenheim, Greg Berlanti, Beth Schwartz, Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Rick Gonzalez, Colton Haynes, Juliana Harkavy, Katherine McNamara, Joseph David-Jones, Ben Lewis, Echo Kellum 


Trailer ke speciální epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Xavik

Hrozný, jako seriál mi bude fakt moc chybět, ale když jsem se chystal na tuhle speciální epizodu, tak jsem nečekal, že polovinu budou tvořit staré záběry a polovinu vyjádření, jak byl seriál super, skvělý, bla, bla. Čekal jsem spíše různé záběry z natáčení, vysvětlení od tvůrců, proč se rozhodli vybrat takové padouchy, takové příběhy, co třeba nemohli udělat atp. Od herců jsem spíš čekal, jakým výzvám čelili atp. Špatný prostě.

admin
9.3.2020 | 22:01:56

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás