Arrow Co nás čeká v 16. - 17. díle?

Co nás čeká v 16. - 17. díle?

Co nás čeká v 16. - 17. díle?

Zatímco se v jedné epizodě seriál zaměří především na rok 2040, tak ve druhé se bude soustředit na Emiko a to, koho nejspíš zabila.

3 0
18.3.2019

16. Star City 2040

Datum premiéry: 18. března 2019

Mia a William se vydávají do Glades na nebezpečnou misi. Zde narazí na Dinah, Roye a Zoe, kteří jim sdělí šokující zprávu. Kromě toho Mia vzpomíná na dobu ze svého dětství, kterou trávila s Felicity.


17. Inheritance

Datum premiéry: 25. března 2019

Laurel se dozví špatnou informaci týkající se Emiko. Oliver chce ochránit svou sestru, a proto navrhne Laurel, ať spolupracují, což těší Felicity, protože se tak její kamarádka přidá k týmu. Věci však nepůjdou podle plánu, kvůli čemuž se Felicity bude muset rozhodnout, zda pomůže týmu, nebo Laurel.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Poslední série

Podívejte se na upoutávku k poslední řadě seriálu Arrow, která nás čeká letos na podzim. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Seriál Arrow směřuje ke svému konci a my jsme se dočkali popisů prvních tří epizod poslední série. Co na Olivera čeká tentokrát?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás