Arrow Nové informace o postavách Black Cannary, China White a Malcolm Merlyn

Nové informace o postavách Black Cannary, China White a Malcolm Merlyn

Nové informace o postavách Black Cannary, China White a Malcolm Merlyn

Následující článek obsahuje nové informace o postavách, které se objeví v druhé sérii. Některé obsahují spoiler, takže upozorňujeme, že pokud nechcete přijít o překvapení, tak tento článek nečtěte.


4 0
31.7.2013

Začneme tedy úplně novou postavou, která se objeví ve druhé sérii: Black Cannary. Jak už jsme vás zde informovali, tak postavou Black Cannary opravdu bude Laurel Lance, ale ne hned na jejím počátku. U jejího zrodu bude stát nová herečka Caity Lotz, která tuto postavu ztvární.

Stále jsme ale doposud nevěděli, jaké pravé jméno ponese postava herečky a nyní na světlo světa byla vypuštěna informace, že se bude jednat o ztracenou sestru/dceru rodiny Lanců, Sarah Lance. Z toho vyplývá, že Oliver nebyl jediným, který ztroskotání lodi přežil. V seriálu to určitě vyvolá konflikt, protože, jak víme, Sarah měla milostný poměr s Oliverem.


Další nové informace byly potvrzeny o Chině White. Výkonný producent Marc Guggenheim potvrdil její návrat v druhé epizodě druhé série. „Chinu White uvidíme v úplně novém světle, než jsme ji viděli v první sérii. Nechceme, aby se opakovalo to stejné jako minule,“ řekl Marc Guggenheim.

Poslední novinkou jsou informace o Malcolmu Merlynovi. Přežil? Nepřežil? To dosud bohužel nevíme, protože nic nebylo prozrazeno. Co je ale jasné, je to, že se Malcolm určitě objeví v druhé sérii. Nesmíme ale zapomenou na to, že seriál využívá hodně flashbacků, takže se jej dočkáme pravděpodobně tam. Anebo také ne, protože bylo řečeno, že bude mít společné scény s Oliverem.

Nakonec chci jen upozornit, že veškeré novinky (které jsou známy) o druhé sérii se nachází v boxíku napravo na našich stránkách, takže pokud jste něco prošvihli, tak to naleznete tam.

Diskuze /2

Wrai

No to snáď nie…načo tam pchajú Saru, to akože na každom ostrove v čínskom mori sa nájde nejaký majster? Vôbec nebudem rozčarovaný, ak sa postupne dozvieme, že každý člen posádky prežil stroskotanie lodi Queen's Gambit…a nakoniec sa všetci vrátia do Starling City vycvičení v bojových umeniach ako samozvanci.

#2 Dragon94
1.8.2013 | 12:31:26
Dragon94

#1 Wrai: Taky mi to začíná připadat všechno dost přitažený za vlasy .. ale třeba se jim to povede nějak dobře zkloubit :-) .. v první sérii nezklamali .. no uvidíme

1.8.2013 | 13:15:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: The Devil's Greatest Trick

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E13 HDTV x264-SVA
  • … S06E13 720p HDTV x264-AVS
  • … S06E13 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 13. - 15. díle?

Co nás čeká v 13. - 15. díle?

Tým sice prohrává, ale bitva s Caydenem Jamesem stále nekončí. Po třináctém díle nás čeká menší pauza, takže se dalších epizod dočkáme o něco později.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás