Arrow Upoutávka k epizodě Inheritance

Upoutávka k epizodě Inheritance

Upoutávka k epizodě Inheritance

Po epizodě strávené výhradně v budoucnosti se vracíme zpátky do přítomnosti, ve které Oliver zjistí, že mu Emiko něco tají. Bude se s ní chtít i nadále sbližovat?

5 0
19.3.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Dragon94

No tak. Zbývá posledních 6 epizod v této sérii. Už by se to konečně mohlo hnout nějakým směrem. Strašně mě mrzí, že se na tuto sérii nebude vzpomínat v dobrém, obzvlášť po fantastické první polovině ve vězení.

19.3.2019 | 20:48:09
spajdo

Titulky už nevychádzajú? Sa na to všetci vykašľali? Ako ja to nehejtujem a rešpektujem každého (mne by sa to robiť nechcelo), len sa preto pýtam, či si to mám dopozerať s EN titulkami, alebo si počkám na CZ titulky… dajte prosím vedieť.

20.3.2019 | 14:50:50
26.3.2019 | 18:43:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás