Bridgerton (Bridgertonovi)
76/100 - 91×

Bridgerton(Bridgertonovi)

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Hannah Dodd (Francesca Bridgertonová), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Čekání je u konce, třetí série míří konečně na Netflix

Čekání je u konce, třetí série míří konečně na Netflix

Konečně jsme se dočkali, již 16. května má na Netflixu premiéru první polovina třetí série. Zbylých čtyř dílů se pak dočkáme o měsíc později, 13. června. Na co všechno se můžeme těšit?

3 0
15.5.2024

Třetí série sleduje milostný příběh Colina BridgertonaPenelope Featheringtonovou, kamarádkou z mládí. V minulosti prohlásil, že si ji rozhodně nikdy nevezme, ale i tak je mu v její přítomnosti příjemně a přátelství snadno přeroste v lásku. Nebude mít cestu k Penelopeninu srdci umetenou. V Londýně se totiž objevil nový lákavý starý mládenec lord Debling, který si chce najít manželku a oko mu padne právě na Penelope.

To je on, Penelopina srdce druhý šampion. (Foto: Netflix)

Kromě milostných pletek nás čekají i další příběhy. Dozvíme se například, jak to bude s pokračováním přátelství mezi Penelope a Eloise Bridgertonovou, které se v druhé sérii pokazilo. Eloise totiž odhalila totožnost pisatelky bulvárního plátku lady Whistledownové. A hon za pravou identitou novinářky bude také určitě ve třetí sérii hrát velkou roli. S dějem nepochybně zahýbají další nové postavy.

Staří známí a nové tváře

Takovým přírůstkem má například být postava Marcuse Andersona. Je to charismatický muž, který svou přítomností rozsvítí každou místnost. A podle náznaků, kterých jsme si mohli všimnout v různých propagačních materiálech, se tato postava zřejmě sblíží s matkou rodu Bridgertonů Violet. Objeví se i John Stirling, mladý skotský hrabě, který hledá manželku. Jak čtenáři knih dobře ví, tak ji i najde. Ovšem pro nečtenáře její totožnost odhalovat nebudeme.

Tohle je můj bratr, je to skvělý zahradník. (Foto: Netflix)

Potkáme se i s dalšími sourozenci Bridgertonovými. Velká pozornost bude upřena na Francescu, která v letošním roce vstupuje do společnosti. Chybět nebudou i Benedict či Eloise a samozřejmě nejstarší Anthony se svou manželkou Kate. Kdo naopak chybět bude, jsou vévoda a vévodkyně z Hastingsu, o kterých byla první série. S těmi už se nejspíše nikdy nesetkáme.

Další pokračování?

Netflix již před několika lety potvrdil, že seriál se dočká minimálně čtyř sérií. Nicméně hlavní showrunnerka Shonda Rhimes se několikrát vyjádřila, že by chtěla zfilmovat všechny sourozenecké knihy. Těch je celkem devět. Osm knih o sourozencích (každá o jednom) a jedna povídková, která obsahuje druhé epilogy k jednotlivým příběhům a novelu o tom, jak se zamilovali rodiče sourozenců Violet a Edmund.

Je tedy možné, že sérií bude celkem osm a také, že se dočkáme ještě nějaké podobného spin-offu, jakým byl příběh Queen Charlotte: A Bridgerton Story. Bridgerton totiž patří mezi dojné krávy Netflixu. Ovšem o kom další série bude? Tvůrci se už u třetí série rozhodli, že nutně nemusí jít ve stejném pořadí, v jakém vycházely knihy. Příběh Penelope a Colina je až čtvrtý v pořadí a přeskočil tak Benedicta.

Benedictův příběh je sepsán ve třetí knize ze série a připomíná pohádku o Popelce. Hrdinka Sophie potká na maškarním bále svého prince (Benedicta), zamilují se do sebe, ale ona prchá a on ji několik let marně hledá. Je tedy možné že ve třetí sérii onen osudový bál uvidíme a tvůrci si tak připraví půdu pro další příběh. Ovšem kdo ví, showrunnerka Shonda Rhimes se sérií knih Julie Quinn inspiruje pouze volně a taky je možné, že ze Sophie udělá nakonec Stephena, protože se nechala slyšet, že by jí nevadilo, kdyby nějaká hlavní postava seriálů byla LGBTQ+.

Benedict nemá o obdivovatelky nouzi. (Foto: Netflix)

Ovšem je také možné, že čtvrtá série bude o někom úplně jiném. Ve stejný rok, kdy se odehrává kniha Čekanka, ze které třetí série Bridgertonových vychází, se odehrává i příběh Eloise. A také Francescina kniha, ovšem ta popisuje až její druhou osudovou lásku. Na čtvrtou sérii, stejně jak na druhou polovinu série třetí, si budeme muset ještě počkat a kdo ví, jaké překvapení nám přinese.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Třetí série odvypráví příběh Penelope a Colina

Třetí série odvypráví příběh Penelope a Colina

Fanoušci Penelope a Colina mohou být spokojeni. Právě okolo těchto postav se bude točit hlavní zápletka třetí série seriálu Bridgerton. Společnost Netflix to oznámila na svých internetových stránkách.

Reklama

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama