Bridgerton
77/100 - 46×

Bridgerton

Seriál je zasazen do bohatého světa vysoké společnosti. Srdcem seriálu je rodina Bridgertonů, kteří patří mezi deset tisíc nejbohatších lidí v zemi a neustále musí bojovat o moc a dodržovat složitá pravidla.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta)
redaktoři
Sag


Netflix obnovil Bridgertonovi pro druhou sérii

Netflix obnovil Bridgertonovi pro druhou sérii

Společnost Netflix informovala o tom, že začne připravovat druhou sérii oblíbeného dramatu Bridgerton. Natáčet se začne už na jaře.

16 2
21.1.2021

Oznámení mělo podobu jednoho čísla společenského plátku lady Whistledownové, a vy se na něj můžete níže podívat. Lady Whistledownová krom začátku natáčení druhé série oznamuje také to, že v centru dění, a tedy i hlavní romantické zápletky, se ocitne nejstarší z bratrů Bridgertonů Anthony. Těšíte se?

Prosincový hit se dočká pokračování


Těšíte se na druhou řadu?

Foto: Netflix

Diskuze /1

Dinois

Serial by měl mít 8 sérii logicky, podle knížek. Anthonyho pribeh je v pořadi druhý a vzhledem k tomu jak kvůli tomu každý šílí tak těch 8 i mít bude. Není to špatný ale na knihy to nemá.

10.2.2021 | 23:01:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama