Bridgerton
76/100 - 85×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Netflix zřejmě plánuje další spin-off k Bridgertonovým

Netflix zřejmě plánuje další spin-off k Bridgertonovým

Po úspěchu seriálu o královně Šarlotě to vypadá, že Netflix nechce o výnosný svět přijít, a tak plánuje jeho expanzi. V centru pozornosti má být zase jiná postava.

3 5
17.5.2023

Prequel k Bridgertonovým Queen Charlotte: A Bridgerton Story si na Netflixu odbyl svou premiéru a zdá se, že velice úspěšně. Jenže nám naservíroval uzavřený příběh a zatím to nevypadá, že by se chystala druhá série. Proto asi producenti v čele s Shondou Rhimes přemýšlejí, jak z příběhů o britské aristokracii vymámit více peněz. A asi jim nestačí hlavní seriál, který má zatím potvrzené čtyři řady, ze kterých dvě už jsme viděli, a ta třetí je právě v post-produkci.

Violet v rozpuku (Foto: Netflix)

A tak není divu, že showrunnerka Shonda Rhimes, která za seriálem na Netflixu stojí, prohlásila, že už pomalu tvoří další spin-off. „Nemám plán, že bych prozkoumala někoho konkrétního…I když mě při psaní velmi zajímal příběh Violet, takže uvidíme,“ řekla Rhimes v rozhovoru pro magazín Hello. Je ovšem otázka, zda uvidíme Violetin příběh s Edmundem, nebo prozkoumávání její nově rozkvetlé zahrady. Možná bude nový seriál opět plný flashbacků a flashforwardů, jako Královna Šarlota, takže uvidíme obě možnosti. Nebo se nový seriál bude točit úplně okolo někoho jiného. Nezbývá nám, než čekat.

Co vy? Chtěli byste vidět příběh Violet?

Diskuze /2

ShadowKittyGirl

Chtěla bych příběh Violette? Ano chtela, jenze vsichni vime, jak to dopadlo, mozna bych tudiz asi spis uvitala natočení knižních prequelu o Rotchesterovych, protože to jsou též pěkne příběhy, co si zaslouží pozornost a měli by na netflix na 3 roky vystaráno

25.5.2023 | 13:14:58
Lolamoon

Úspech? Však Šarlota vypadla už z top 10…Nech na to kašlú a neprznia už nič.

25.5.2023 | 23:09:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama