Daredevil
95/100 - 797×

Daredevil(Marvel's Daredevil)

Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorském Hell's Kitchen.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Komiksový, Thriller

S01E13: Daredevil

S01E13: Daredevil

Ve finále série jsou Fisk, zoufalý Murdock, Foggy a Karen nuceni vyložit všechny karty.

sk
10.4.2015
56 minut

Základní info:

Režie: Steven S. DeKnight
Scénář: Steven S. DeKnight
Hrají: Charlie Cox (Matt Murdock), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Bob Gunton (Leland Owlsley), Ayelet Zurer (Vanessa Marianna), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Peter McRobbie (Paul Lantom), Daryl Edwards (Carl Hoffman), Rob Morgan (Turk Barrett), Royce Johnson (Brett Mahoney), Tom Walker (Francis), Amy Rutberg (Marci Stahl), Matt Gerald (Melvin Potter), Geoffrey Cantor (Mitchell Ellison), Adriane Lenox (Doris Ulrich), … 

Trailer k první sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brooks W. Here

Rozhodne najlepšia epizóda prvej série, takto by mali vyzerať počiny od Marvelu!

15.12.2022 | 17:47:53
Milano33

Famózne finále! Bezpochyby najlepšia epizóda doposiaľ. Som rád, že sa konečne Matt a Foggy udobrili a spoločne pokračovali v snahe poraziť Fiska a predviesť ho pred súd. Naozaj išlo o krásne vyústenie tejto komplexnej kriminálnej zápletky, ktorá sa točila okolo Fiskovej špinavej kauzy, do ktorej boli mimo iné zapletená polícia, justícia alebo média. Na tento svetlý moment bola skutočne radosť pozerať, ako sa samotná FBI angažuje a zatkla všetkých tých, ktorí boli do toho namočený. Ale to nebol ešte koniec, v deji nastal nečakaný zvrat a Fisk utiekol pred väzbou. Atmosféra sa stala značne thrillerovou, napätie sa len dalo krájať a akcia bola skvostná. A gro všetkého bola vzájomná konfrontácia Daredevila v jeho novom luxusnom obleku a Kingpinom. Matt vyšiel z tohto súboja ako víťaz a hrdina.

2.8.2020 | 18:06:59
choudys

Žeby spravedlnost? Uvidíme v další sérii

11.6.2019 | 23:37:53
Nymeria the direwolf

Tím oblekem to docela zkazili..

10.2.2016 | 13:32:55
tom99

Matt na sebe konečně v samotném závěru obléká svůj typický kostým a udělá za první řadou krásnou tečku. Poslední epizoda pěkně vygradovala, přinesla znovu plnou mísu napětí a akce. Jsem spokojený. Co se týče celé řady, hodnotím ji vesměs kladně, ale nemůžu si odpustit, že některé pasáže byly příliš hluché (ne slepé), utahané a zbytečné. Celkově tak 85%.

webmaster, grafik
16.5.2015 | 9:03:13
Remi91

Komiksové seriály se množí rychlostí blesku, až člověku jde hlava kolem. Má tedy příběh o slepém advokátovi působícím v New Yorku co říct? Na to vsaďte své grafické romány! Daredevil to vzal pěkně od podlahy. Od začátku je nám postupně představená celá mytologie, jež se váže k tomuto bojovníkovi. Rozjezd je krásně gradující, nic netlačí na pilu a my máte tu čest postupně zjistit, co žene mladého právníka k tomu, aby po nocích naháněl kriminální verbež. Navíc se seriál nedrží vůbec zkrátka a o pořádnou bitku zde není vůbec žádná nouze (Sláva Netflixu!). Vše působí realisticky a atmosféře to rozhodně přidává. Daredevil navíc ihned v první sezóně čelí své úhlavní nemesis. Kingpin je v podání Vincenta D'Onofrioa řádně démonický mafiánský boss, který ale překvapí svou komplexností a citem pro detail. Zde se jen jasně dokazuje, že k úspěšnému dramatu, musíte představit vyváženost na obou stranách, jak dobrá tak zla. To se v poslední době nedaří marveláckým filmům, kdy jejich záporáci zdaleka nedosahují kvalit hrdinů a tím v mnohých případech sráží kvalitu výsledného produktu. Chválu si zaslouží ale také zbylé obsazení a celkově casting si vyslouží velké plus. K tomu přidejte temný příběh, který si na nic nehraje. Nedočkáme se žádných patetických linek či rádoby vkusných telenovel. Vše šlape jak má a to je bohužel u komiksových adaptacích stále málo se vyskytující výjimka. Daredevil nastavil laťku pro další konkurenci sakra vysoko a mě nabudil na tu správnou vlnu. Nemůžu se dočkat druhé sezóny a doufám, že i ostatní seriály z produkce Netflixu, dosáhnou stejné kvality. Season 1 – 90%

9.5.2015 | 16:13:13
Winter

Super série,jen mi na konci chyběl cliffhanger na další serii,ale to je jen drobnost.

27.4.2015 | 14:53:28
sedlo03

Netflix a Marvel prostě nemůžou šlápnout vedle. Ale žalostně málo screentime pro Claire, což je škoda dle mého názoru.

26.4.2015 | 22:51:31
Čelo

S první sérií jsem velice spokojený. :-) :-) :-)

26.4.2015 | 17:38:28
SerFirox

Hodně luxusní seriál.

25.4.2015 | 23:32:02
1

Filtr seriálů