The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Paul Lantom

Paul Lantom

Pobožný muž, kterého často navštěvuje Matt Murdock.

Sezóny 4
2015 - 2018

Matt Murdock je velmi pobožný muž, a proto často navštěvuje newyorský katolický kostel, kde slouží reverend Lantom. Ten ho velmi dobře zná, a proto se s ním často baví jak ve zpovědnici, tak i mimo ni. Matt a Lantom si mimo jiné vyvinuli velmi specifický vztah, přátelský, ale zároveň podobný tomu, který bývá mezi otcem a synem.

Otec Lantom je jedním z mála lidí, kteří vědí, že je Matt samozvaným strážcem, který si říká Daredevil. Lantom na něj často apeluje, ať poslouchá své vlastní srdce, nicméně mu radí, aby dával na sebe pozor. Nic se mu však nesnaží nic rozmlouvat, protože toto rozhodnutí není na něm.

Kromě pravidelných rozprav s Mattem jsme otce Lantoma mohli vidět i na pohřbech Bena Uricha a Elliota Grotea.

Paul Lantom se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (5 epizod)
  • druhé řadě seriálu Daredevil (1 epizoda)
  • první řadě seriálu The Defenders (1 epizoda)
  • třetí řadě seriálu Daredevil (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

chudak…

17.11.2018 | 16:19:34
CoRnDuCK

Father Latte :)

13.11.2018 | 17:38:58

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama