The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Marci Stahl

Marci Stahl

Foggyho bývalá přítelkyně.

Sezóny 4
2015 - 2018

Marci se podobně jako její známí Foggy a Matt chtěla stát právničkou. Když však Foggy a Matt odešli od firmy Landman a Zack, aby si založili svou vlastní advokátní kancelář, tak Marci vycítila příležitost, kterou popadla za pačesy.

Jakožto nová pracovnice pro Landmana a Zacka se brzy opět shledala s Foggym, který s ní jednu dobu dokonce chodil. Setkali se kvůli případu Eleny Cardenas, přičemž Marci hájila zájmy své firmy, které byly naprosto nemorální. Foggy jí to proto vyčetl, čímž naznačil, že už není taková, jaká bývala.

V tu chvíli však byl mezi Foggym a Marci zažehnut opět plamen, který je dal dohromady. Nicméně spolu nezačali chodit, stali se „pouhými“ přáteli s výhodami.

Marci Stahl se objevila v…

  • první řadě seriálu Daredevil (4 epizody)
  • druhé řadě seriálu Daredevil (2 epizody)
  • první řadě seriálu The Defenders (1 epizoda)
  • třetí řadě seriálu Daredevil (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MARTAS SK

Tiež samica, cecky super, ešte jej ju fajnovo dobre vylízať :D

4.1.2019 | 17:04:05
Kothy

kocka :)

21.11.2018 | 17:40:41

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama