The Defenders Mitchell Ellison

Mitchell Ellison

Mitchell Ellison

Šéfredaktor deníku New York Bulletin.

Sezóny 4
2015 - 2018

Mitchell Ellison je pohodový a bystrý muž, který aktuálně šéfuje redakci deníku New York Bulletin. Ze začátku byl hodně viděn po boku Bena Uricha, se kterým například řešil psaní článků týkající se místního krále podsvětí.

I když chce své noviny vést co možná nejlépe, tak někdy neodolá věnování se místním samozvaným strážcům. Věnoval se například Daredevilovi či kauze týkající se Punishera, kterou psal s novou novinářkou Karen Page. Odmítl ale napsat článek týkající se jistého Micra, ke kterému neměl dostatečné důkazy.


Díky Ellisonovi vládne v redakci pohoda, což jde například vidět na jeho jednání s Karen, kterou má rád a dává na její rady.

Mitchell Ellison se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (5 epizod)
  • druhé řadě seriálu Daredevil (5 epizod)
  • první řadě seriálu The Punisher (2 epizod)
  • třetí řadě seriálu Daredevil (6 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás