The Defenders Zvěsti hlásí, že si Charlie Cox znovu zahraje Daredavila, a to ve třetím Spider-Manovi

Zvěsti hlásí, že si Charlie Cox znovu zahraje Daredavila, a to ve třetím Spider-Manovi

Zvěsti hlásí, že si Charlie Cox znovu zahraje Daredavila, a to ve třetím Spider-Manovi

Spider-Manovo pokračování se pomalu připravuje a nakonec v něm možná dojde k dlouho očekávanému propojení seriálů a filmů MCU. Že by se Daredevil konečně objevil na filmových plátnech?

47 0
19.3.2020

Pokud jste viděli zatím poslední díl Spider-Mana s názvem Spider-Man: Far From Home, tak moc dobře víte, že Peter Parker bude v nadcházejícím pokračování potřebovat obzvláště dobrého právníka, protože se veřejnost dozvěděla o jeho tajné identitě a o tom, co údajně udělal. Fanoušci až dodnes věří, že se jeho právníkem stane Matt Murdock, a nyní je to ještě pravděpodobnější.

Veškeré informace o dalším filmu jsou pochopitelně drženy pod pokličkou, nicméně fanoušci už delší dobu vymýšlí své teorie o tom, jak by mohlo vypadat ono očekávané pokračování. Pokud by se Peter Parker skutečně dočkal svého právníka, a byl by jím právě Matt Murdock, tak je jen otázkou, zda ho bude hrát Charlie Cox, nebo ne, protože dosud se MCU seriály z produkce Netflixu nepropojily s filmy.


(Tato spolupráce je stále snem spousty fanoušků. Foto: Marvel, Netflix)

Novou naději poskytl samotný Kevin Smith, který v nedávném podcastu pronesl tato slova: „Slyšel jsem jednu zatraceně dobrou zprávu. Věděli jste o tom, že se v tom novém Spider-Manovi objeví právník? Bude jím Charlie Cox, který si zahraje Matta Murdocka. Tyhle zvěsti kolují internetem a Marvel kroutí hlavou a říká si, jak se to dostalo ven.“

I když tato slova znějí slibně, tak nesmíme zapomínat na to, že jde stále o zvěsti. Je sice možné, že Kevin Smith získal tyto informace od nějakého svého kontaktu, protože jich má spoustu a na správných místech, nicméně i on někdy přehání. Každopádně nám dal poměrně velkou naději k tomu, že k tomuto očekávanému propojení konečně dojde.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /9

Oveckoun

Když jsem pana Smitha poslouchal naposled, rozplýval se a byl dojatý z projekce Rise of Skywalker. Že prý je to něco, z čeho budou mít fanoušci ohromnou radost a že je to nádherné ukončení SW. Takže…Yeah. Miluju Dogma, koukám na jeho YT, ale jakékoliv jeho tvrzení už považuju za silně přehnané.

19.3.2020 | 15:44:28
novoten

To ale porovnáváš názor na něco s něčím, co se stane nebo nestane. Hm?

překladatel
19.3.2020 | 16:55:38
azoxid

Tak či tak by to bylo epic, kdyby se tam fakt objevil.

19.3.2020 | 17:15:09
Railbot

O tom nepropojení seriálů s filmy je to samozřejmě nesmysl. Vždy se to tvářilo jako jedno univerzum, propojení tam bylo přes různé události a odkazy vždy dost.

#5 Xavik
19.3.2020 | 17:27:10
Xavik

#4 Railbot: Z pohledu seriálů ano, z pohledu filmů ne, nikdy v nich nepadla zmínka o něčem, co se stalo v seriálech na Netflixu.

admin
19.3.2020 | 18:25:24
Ratemus

Tak je to jen drb, navíc ještě rok nesmí sáhnout disney na postavy netflixu. Je to kachna

#7 WolverineCzE
20.3.2020 | 6:11:36
WolverineCzE

#6 Ratemus: mohli se dohoudnout s netflix ?

20.3.2020 | 10:08:49
Oveckoun

Asi takhle… Pokud vím, Spiderman pořád patří Sony. Marvel Disneymu. Netflixovské seriály jsou realističtější a ne tak barevné, jako MCU. Plné zlomenin, krve, bolesti a PG contentu. S tím Disney nebude nikdy chtít mít nic společného. Pokud se tam Charlie Cox opravdu objeví, bude to úplné nové pojetí postavy a seriály se stanou non canon. ALE pokud Sony opravdu staví svůj universe na Sinister Six, místo Charlieho Coxe bych chtěl vidět víc Vince D'Onofrio jako Kingpina

#9 Ratemus
20.3.2020 | 14:04:45
Ratemus

#8 Oveckoun: Sony je tak v prdeli, že aktuálně může chystat a plánovat co chce, ale jediné na čem to stojí, je úspěch Morbia a Venoma 2, protože jinak jim hoří koudel u prdele a je dost možný, že je odkoupí Apple. Sony si může plánovat třeba tisíc filmů ale jsou to jen plané kecy…

20.3.2020 | 21:03:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás