The Defenders Alexandra Reid

Alexandra Reid

Alexandra Reid

Inteligentní a nebezpečná vůdkyně Ruky.

Sezóny 1
2017 - 2017

Alexandra Reid se už nějakou dobu nachází v New Yorku, kde stojí v čele organizace jménem Ruka. Ve skutečnosti se však jedná o velmi starou ženu. Kdysi dávno se jí podařilo odhalit tajemství nesmrtelnosti. Toto tajemství má právě spojitost s její organizací, která své členy přivádí zpátky mezi živé.

Její zločinecká organizace se pomalu rozšiřovala a vzkvétala. Alexandra však po čase zjistila, že umírá. Nemohla se však vyléčit, protože jí došla potřebná substance. Proto svou pozornost upřela na nového Iron Fista, aby se díky němu dostala ke dračím kostem, které se nachází pod New Yorkem.


Alexandra je sofistikovaná, inteligentní a nebezpečná vůdkyně, jejíž pravé jméno nám je záhadou. Je známá i pod jmény jako například Abigail King, Alberta Davis, Angelica Fletcher či Audrey Thompson.

Alexandra Reid se objevila v…

  • první řadě seriálu The Defenders (6 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Drsna zaporacka.

4.10.2017 | 18:39:29
Golradir

nuda

4.10.2017 | 18:26:49
CoRnDuCK

Největší zklamání

3.10.2017 | 22:24:33
Xavik

Zklamala mě.

admin
3.10.2017 | 13:45:58

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás