The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Alexandra Reid

Alexandra Reid

Inteligentní a nebezpečná vůdkyně Ruky.

Sezóny 1
2017 - 2017

Alexandra Reid se už nějakou dobu nachází v New Yorku, kde stojí v čele organizace jménem Ruka. Ve skutečnosti se však jedná o velmi starou ženu. Kdysi dávno se jí podařilo odhalit tajemství nesmrtelnosti. Toto tajemství má právě spojitost s její organizací, která své členy přivádí zpátky mezi živé.

Její zločinecká organizace se pomalu rozšiřovala a vzkvétala. Alexandra však po čase zjistila, že umírá. Nemohla se však vyléčit, protože jí došla potřebná substance. Proto svou pozornost upřela na nového Iron Fista, aby se díky němu dostala ke dračím kostem, které se nachází pod New Yorkem.

Alexandra je sofistikovaná, inteligentní a nebezpečná vůdkyně, jejíž pravé jméno nám je záhadou. Je známá i pod jmény jako například Abigail King, Alberta Davis, Angelica Fletcher či Audrey Thompson.

Alexandra Reid se objevila v…

  • první řadě seriálu The Defenders (6 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Drsna zaporacka.

4.10.2017 | 18:39:29
Golradir

nuda

4.10.2017 | 18:26:49
CoRnDuCK

Největší zklamání

3.10.2017 | 22:24:33
Xavik

Zklamala mě.

admin
3.10.2017 | 13:45:58

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama