The Defenders Anatolij Ranskahov

Anatolij Ranskahov

Anatolij Ranskahov

Druhý vůdce ruské mafie v New Yorku.

Sezóny 1
2015 - 2015

Po ne zrovna zdařilém podnikání v Moskvě se bratři Anatolij a Vladimir rozhodli přestěhovat do Ameriky, konkrétně do New Yorku, kde započali novou etapu svého zločineckého podnikání. Zde sice stáli v čele ruské mafie, nicméně podléhali Wilsonu Fiskovi, místnímu pánovi podsvětí.

I když jsou Vladimir a Anatolij bratři, tak jsou poměrně velmi rozdílní. Zatímco Vladimir je vznětlivý a zapálený, tak Anatolij je klidný a bojácný. Vladimir by vše řešil bojem, zatímco Anatolij mírem.


Už jenom kvůli jejich rozdílné povaze bylo jasné, že se na lecčem neshodnout. Například nedokázali najít stejný názor na to, jak se mají chovat k Wilsonu Fiskovi. Anatolij se rozhodl jednat a slíbit Fiskovi svou podporu, nicméně přišel ve špatný čas na špatné místo, kvůli čemuž nakonec přišel o život.

Anatolij Ranskahov se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (2 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás