The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

BB

BB

Člen Ryhnova gangu, který se spřátelí s Colleen.

Sezóny 1
2018 - 2018

Jako každé velké město, tak i New York má svou nejnižší společenskou vrstvu, která ve městě prostě a jenom přežívá. Součástí této vrstvy je i Ryhno a jeho skupinka mladých lidí, mezi které mimo jiné patří i BB. Ten se od svých druhů liší alespoň v tom, že má dobré srdce.

BB je nejvíce dlužný svému kamarádovi Ryhnovi, který se ho ujal. I když se nejedná o nijak chytrého vůdce, tak má alespoň starost o své přátele. BB proto pro něj dělá vše, co si zamane. Tyto záležitosti však někdy zahrnují i krveprolití a vyhrožování.

BB brzy narazí na Dannyho a Colleen, kteří jim překazí výběr výpalného u pana Ipa, majitele restaurace Stříbrný lotos. Ryhno rozhodne o tom, že se těmto dvěma pomstí, a proto tímto úkolem pověří BBho. Ten však na ulici nedokáže zabít Colleen, protože na to nemá srdce. Následně se jí dokonce rozhodne pomoci s hledáním jejího dědictví.

BB se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Iron Fist (8 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama