The Defenders BB

BB

BB

Člen Ryhnova gangu, který se spřátelí s Colleen.

Sezóny 1
2018 - 2018

Jako každé velké město, tak i New York má svou nejnižší společenskou vrstvu, která ve městě prostě a jenom přežívá. Součástí této vrstvy je i Ryhno a jeho skupinka mladých lidí, mezi které mimo jiné patří i BB. Ten se od svých druhů liší alespoň v tom, že má dobré srdce.

BB je nejvíce dlužný svému kamarádovi Ryhnovi, který se ho ujal. I když se nejedná o nijak chytrého vůdce, tak má alespoň starost o své přátele. BB proto pro něj dělá vše, co si zamane. Tyto záležitosti však někdy zahrnují i krveprolití a vyhrožování.


BB brzy narazí na Dannyho a Colleen, kteří jim překazí výběr výpalného u pana Ipa, majitele restaurace Stříbrný lotos. Ryhno rozhodne o tom, že se těmto dvěma pomstí, a proto tímto úkolem pověří BBho. Ten však na ulici nedokáže zabít Colleen, protože na to nemá srdce. Následně se jí dokonce rozhodne pomoci s hledáním jejího dědictví.

BB se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Iron Fist (8 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás