The Defenders Ryhno

Ryhno

Ryhno

Vůdce newyorských mladých kriminálníků.

Sezóny 1
2018 - 2018

V newyorském Chinatownu se utvořila skupinka mladých lidí, kterou začal vést mladík jménem Ryhno. Ten nehledí na nic jiného než na přežívání, a proto se uchyluje ke zločineckým aktivitám, aby uživil jak sebe, tak i ostatní členy své bandy. Do jeho skupiny patří například BB nebo Crank.

I když se nejedná o nijak chytrého chlapce, tak má dobré srdce, protože chrání svou bandu. V poslední době se však začal zaměřovat na násilí, do kterého spadá i vybírání výpalného. Právě to začali vybírat od pana Henryho Ipa, majitele restaurace Stříbrný lotos.


Svými zprvu poměrně neškodnými činy se nakonec zapletli do války triád, která jim velmi ublížila. Zároveň také narazili na Dannyho a Colleen, kteří jim jednu dobu stáli v cestě.

Ryhno se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Iron Fist (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás