The Defenders Beth Quinn

Beth Quinn

Beth Quinn

Barmanka, kterou si Frank velmi oblíbí.

Sezóny 1
2019 - 2019

Frank cestoval po státech a rozhodl se zastavit v Michiganu, kde chtěl přečkat noc. Vedle motelu však hrála hudba z místního motorestu, a proto tento podnik navštívil. Zde se seznámil s Beth, místní barmankou, které ihned pomohl. Po následném seznámení ho Beth pozvala k sobě domů.

Když se Frank a Beth seznámili, tak jí Frank neřekl své pravé jméno, což se později rozhodl napravit. Beth pro něj totiž představovala někoho, s kým by mohl strávit zbytek svého života, nicméně osud mu to opět nedovolil.


Když druhý den navštívil motorest, ve kterém pracuje Beth, tak si všiml, že jedna mladá dívka tu měla velké problémy. Kvůli tomu došlo v motorestu k bitce, která nakonec skončila velmi krvavě. Odnesla to i Beth, která byla během incidentu postřelena.

Beth Quinn se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Skoda, ze nemela vic prostoru…

11.2.2019 | 18:17:45
Xavik

Její brzký odchod mě nijak nepřekvapil, vzhledem k tomu, že se herečka aktuálně věnuje jinému seriálu.

admin
11.2.2019 | 8:03:38

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás