The Defenders Christian Blake

Christian Blake

Christian Blake

Zkorumpovaný policista a parťák Carla Hoffmana.

Sezóny 1
2015 - 2015

Detektivové Christian Blake a Carl Hoffman pracovali u newyorské policie, konkrétně na pobočce Hell's Kitchen. Tato čtvrť však spadala pod vládu Wilsona Fiska, který si mimo jiné podmanil i místní policii.

Právě Christian a jeho parťák Blake patřili k jeho nejloajálnějším následovníkům u policie, a rak pro něj dělali vše, co mohli. Tvořili sehranou dvojku, která si dokázala poradit se vším, a to velmi zkušeně.


Nicméně i Christian nakonec zaváhal. Když si ho našel samozvaný strážce Daredevil, tak ten z něj dokázal získat informace. Následně Christian upadl do kómatu, ale Fisk si přál, aby zemřel, a proto ho zabil jeho parťák Hoffman, který to nakonec svedl na Daredevila.

Christian Blake se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás