The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Darius Jones

Darius Jones

Blízký přítel Shadese, kterému všichni říkají Comanche.

Sezóny 2
2016 - 2018

Darius Jones je známý kriminálník, který v podsvětí vystupuje pod přezdívkou Comanche. Luke Cage se s ním poprvé setkal ve vězení Seagate, kde se Darius spřátelil především se spoluvězněm Hernanem Alvarezem. Jejich vztah nakonec nebyl pouze přátelský, ale i milostný.

Po čase, když ve vězení nebyli Luke ani Hernan, se i Darius dostal ven. Ve skutečnosti jeho propuštění nebylo tak prosté, protože mělo co do činění s kapitánem Tomem Ridenhourem, který se rozhodl Daria využít k zastavení Mariah Dillard.

Comanche se rozhodl přijmout kapitánovu nabídku, aby tak mohl žít opět s čistým štítem. Hned se proto vydal za Shadesem, pro kterého začal pracovat v klubu Harlem's Paradise. Ve skutečnosti tu však byl jako krtek.

Darius Jones se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (2 epizody)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (7 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Sympaťák

23.7.2018 | 22:40:50

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama