The Defenders Darius Jones

Darius Jones

Darius Jones

Blízký přítel Shadese, kterému všichni říkají Comanche.

Sezóny 2
2016 - 2018

Darius Jones je známý kriminálník, který v podsvětí vystupuje pod přezdívkou Comanche. Luke Cage se s ním poprvé setkal ve vězení Seagate, kde se Darius spřátelil především se spoluvězněm Hernanem Alvarezem. Jejich vztah nakonec nebyl pouze přátelský, ale i milostný.

Po čase, když ve vězení nebyli Luke ani Hernan, se i Darius dostal ven. Ve skutečnosti jeho propuštění nebylo tak prosté, protože mělo co do činění s kapitánem Tomem Ridenhourem, který se rozhodl Daria využít k zastavení Mariah Dillard.


Comanche se rozhodl přijmout kapitánovu nabídku, aby tak mohl žít opět s čistým štítem. Hned se proto vydal za Shadesem, pro kterého začal pracovat v klubu Harlem's Paradise. Ve skutečnosti tu však byl jako krtek.

Darius Jones se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (2 epizody)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (7 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Sympaťák

redaktor
23.7.2018 | 22:40:50

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás