The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Tom Ridenhour

Tom Ridenhour

Kapitán policejní stanice v Harlemu.

Sezóny 1
2018 - 2018

Tom Ridenhour je policejním kapitánem působícím na stanici v Harlemu. Jedná se o poctivého a spravedlivého policistu, který u ostatních vzbuzuje respekt. Zároveň je poměrně přísný. Když Misty Knight přijde o svou ruku, tak jí navrhne skutečně pohádkový důchod.

Původně není jasné, zda je i Ridenhour zkorumpovaný policista, ale události odhalí, že mu jde pouze o blaho Harlemu. Zaměří se na samotné srdce Harlemu, Harlem's Paradise, které chce strhnout za každou cenu. Zároveň však chce ochránit Mariah Dillard, protože je to jeho kamarádka ze střední.

Do klubu se mu podaří dostat krtka, kterým je Darius Jones. Ten kapitána pravidelně informuje o dění v klubu, zároveň mu říká různou špínu na Mariah a Hernana.

Tom Ridenhour se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (8 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

chudak…

19.7.2018 | 16:02:47

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama