The Defenders Tom Ridenhour

Tom Ridenhour

Tom Ridenhour

Kapitán policejní stanice v Harlemu.

Sezóny 1
2018 - 2018

Tom Ridenhour je policejním kapitánem působícím na stanici v Harlemu. Jedná se o poctivého a spravedlivého policistu, který u ostatních vzbuzuje respekt. Zároveň je poměrně přísný. Když Misty Knight přijde o svou ruku, tak jí navrhne skutečně pohádkový důchod.

Původně není jasné, zda je i Ridenhour zkorumpovaný policista, ale události odhalí, že mu jde pouze o blaho Harlemu. Zaměří se na samotné srdce Harlemu, Harlem's Paradise, které chce strhnout za každou cenu. Zároveň však chce ochránit Mariah Dillard, protože je to jeho kamarádka ze střední.


Do klubu se mu podaří dostat krtka, kterým je Darius Jones. Ten kapitána pravidelně informuje o dění v klubu, zároveň mu říká různou špínu na Mariah a Hernana.

Tom Ridenhour se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (8 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

chudak…

19.7.2018 | 16:02:47

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás