The Defenders Dorothy Walker

Dorothy Walker

Dorothy Walker

Nepatřičná a prospěchářská matka Trish a adoptivní matka Jessicy. Živí se jako agentka nadějných mladých lidí.

Sezóny 3
2015 - 2019

Dorothy Walker vždy usilovala o to, aby si žila co možná nejlépe, a proto, když se jí narodila dcera "Trish ":character:5088, se ihned začala věnovat její kariéře herečky a zpěvačky. Už od jejího útlého věku na ni tlačila a nutila ji dělat co nejvíce věcí, aby měla peníze a aby své dceři zajistila kariéru. Už jenom kvůli tomu neměly tyto dvě mezi sebou ten nejlepší vztah, protože se Trish nelíbilo, co s ní její matka dělá.

Nakonec se z Trish stala populární Patsy, která vznikla díky Dorothy. Ta byla naprosto okouzlena dceřiným úspěchem, a proto na ni tlačila ještě více. Trish už však začínala mít svou hlavu, a tak se vymanila z matčina sevření a začala si život řídit vlastním směrem – popíjením alkoholu a braním drog.


Z nějakého důvodu však během toho Dorothy adoptovala osiřelou Jessicu Jones. Prakticky tento jediný čin byl z její strany ten správný. Trish získala sestru, kterou nikdy neměla, a nejlepší kamarádku. Později však toho Dorothy začala litovat, protože vztah s její nevlastní dcerou byl mnohem horší než ten se svou vlastní.

Dorothy Walker se objevila v…

  • první řadě seriálu Jessica Jones (3 epizody)
  • druhé řadě seriálu Jessica Jones (5 epizod)
  • třetí řadě seriálu Jessica Jones (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

zruda

14.4.2018 | 15:12:40

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás