The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Dorothy Walker

Dorothy Walker

Nepatřičná a prospěchářská matka Trish a adoptivní matka Jessicy. Živí se jako agentka nadějných mladých lidí.

Sezóny 3
2015 - 2019

Dorothy Walker vždy usilovala o to, aby si žila co možná nejlépe, a proto, když se jí narodila dcera "Trish ":character:5088, se ihned začala věnovat její kariéře herečky a zpěvačky. Už od jejího útlého věku na ni tlačila a nutila ji dělat co nejvíce věcí, aby měla peníze a aby své dceři zajistila kariéru. Už jenom kvůli tomu neměly tyto dvě mezi sebou ten nejlepší vztah, protože se Trish nelíbilo, co s ní její matka dělá.

Nakonec se z Trish stala populární Patsy, která vznikla díky Dorothy. Ta byla naprosto okouzlena dceřiným úspěchem, a proto na ni tlačila ještě více. Trish už však začínala mít svou hlavu, a tak se vymanila z matčina sevření a začala si život řídit vlastním směrem – popíjením alkoholu a braním drog.

Z nějakého důvodu však během toho Dorothy adoptovala osiřelou Jessicu Jones. Prakticky tento jediný čin byl z její strany ten správný. Trish získala sestru, kterou nikdy neměla, a nejlepší kamarádku. Později však toho Dorothy začala litovat, protože vztah s její nevlastní dcerou byl mnohem horší než ten se svou vlastní.

Dorothy Walker se objevila v…

  • první řadě seriálu Jessica Jones (3 epizody)
  • druhé řadě seriálu Jessica Jones (5 epizod)
  • třetí řadě seriálu Jessica Jones (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

zruda

14.4.2018 | 15:12:40

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama