The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

DW Griffith

DW Griffith

Harlemský mladík, který se vyžívá v pořizování záběrů.

Sezóny 2
2016 - 2018

V Harlemu žije spousta mladíků posedlá natáčením videí. Jedním z těchto mladíků je i DW Griffith, kterému jeho kamarádi přezdívají D-Dub. Když probíhala bitva o New York, ve které se Avengeři postavili lstivému Lokimu, tak DW pořídil několik skvělých záběrů, které se snažil prodat.

Na ulicích se mu několikrát podařilo narazit na Lukea Cage, ze kterého se později stal harlemský hrdina. DW přijal práci v Popově holičství, ale ve skutečnosti tu začal pracovat jako jakýsi manažer, který má na starost veškerou propagaci bdělého strážce Harlemu. To zahrnuje jak natáčení jeho skutků, tak i prodávání zboží s jeho jménem.

DW se stane dobrým přítelem Lukea Cage, kterého však (ne)úmyslně pošpinil. Když se totiž Luke střetl s Bushmasterem a prohrál, tak to DW celé natočil. Následně záběry prodal do televize, díky čemu si přišel na velké jmění.

DW Griffith se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (4 epizody)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (8 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Nový holič

23.7.2018 | 22:40:14
Kothy

pako

16.7.2018 | 15:57:21

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama