The Defenders DW Griffith

DW Griffith

DW Griffith

Harlemský mladík, který se vyžívá v pořizování záběrů.

Sezóny 2
2016 - 2018

V Harlemu žije spousta mladíků posedlá natáčením videí. Jedním z těchto mladíků je i DW Griffith, kterému jeho kamarádi přezdívají D-Dub. Když probíhala bitva o New York, ve které se Avengeři postavili lstivému Lokimu, tak DW pořídil několik skvělých záběrů, které se snažil prodat.

Na ulicích se mu několikrát podařilo narazit na Lukea Cage, ze kterého se později stal harlemský hrdina. DW přijal práci v Popově holičství, ale ve skutečnosti tu začal pracovat jako jakýsi manažer, který má na starost veškerou propagaci bdělého strážce Harlemu. To zahrnuje jak natáčení jeho skutků, tak i prodávání zboží s jeho jménem.


DW se stane dobrým přítelem Lukea Cage, kterého však (ne)úmyslně pošpinil. Když se totiž Luke střetl s Bushmasterem a prohrál, tak to DW celé natočil. Následně záběry prodal do televize, díky čemu si přišel na velké jmění.

DW Griffith se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (4 epizody)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (8 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Nový holič

redaktor
23.7.2018 | 22:40:14
Kothy

pako

16.7.2018 | 15:57:21

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás