The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

John McIver

John McIver

Zapřísáhlý nepřítel rodiny Stokesových, který si přezdívá Bushmaster.

Sezóny 1
2018 - 2018

Bushmaster, vlastním jménem John McIver, je původem z Jamajky. Je velkým nepřítele rodiny Stokesových, která jeho rodině způsobila velkou újmu. McIverovým tak bylo odebráno právoplatné dědictví, kvůli čemuž se Bushmaster rozhodl vydat do Harlemu, kde chtěl doslova upálit poslední přeživší rodiny Stokesových.

Během svého života na Jamajce přišel o své rodiče a málem zemřel i on sám. Avšak, když byl smrtelně postřelen, byl zachráněn vzácnou odrůdou lilku, která roste jen na Jamajce. Díky této rostlině získal velkou odolnost, a proto tuto vzácnou odrůdu často využívá, i když ví, že mu ničí tělo i mysl.

Během vykonávání své pomsty však nalezne v Harlemu mnohem větší problémy. I když už z rodiny Stokesových zbyla pouze Mariah, tak se mu do cesty postaví Luke Cage, samozvaný ochránce Harlemu, kterého mají rádi všichni místní. Bushmaster proto musí čelit dvěma nepřátelům, přičemž jeden z nich mu je podobný natolik, že by klidně mohl být i jeho spojencem.

John McIver se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (11 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kubaskou

Výborná postava.

5.10.2018 | 17:24:09
nowas

Nejsem si jist zda jsem si Kilgrava užil tak moc jako Bushmastera.. pro mě nejlepší „záporák“ (uvozovky proto, že mi nepřišel tak záporný jako Mariak Stokes).. dokonale zahranej!

12.9.2018 | 20:01:45
mar.st

Bezpochyby jeden z nejlepších záporáků MCU

23.7.2018 | 22:37:31
leo430

Skvělý!! Prostě skvělý!!

21.7.2018 | 12:33:09
RasTik

Bezesporu jeden z nejlepší záporáků, co se týče obsazení. Vážně mi tenhle borec sedl!

9.7.2018 | 21:49:12
Kothy

Dobry zaporak.

9.7.2018 | 17:28:03
Xavik

Borec!

admin
9.7.2018 | 9:28:40

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama