The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Harold Meachum

Harold Meachum

Šéf Rand Enterprises, který je již třináct let považován za mrtvého.

Sezóny 1
2017 - 2017

Harold Meachum vždy hleděl na život z toho nejhoršího úhlu, protože jeho otec se k němu choval velmi tvrdě a dá se říci i krutě. Harold si byl vědom toho, že důležité je, aby po sobě zanechal ten nejlepší odkaz, jaký by mohl mít, a proto se upřel na výchovu svého jediného syna Warda, ke kterému se vždy choval tvrdě, aby ho připravil na tvrdý svět, ve kterém žijeme. Tím opomíjel svou dceru Joy, která k němu vzhlížela.

Harold stál společně s Wendellem Randem v čele společnosti Rand Enterprises. Byli nejlepšími přáteli a dařilo se jim skutečně dobře. Nicméně když Wendell letěl se svou rodinou do Číny, tak letadlo spadlo a havárii nikdo nepřežil, tedy až na Dannyho Randa, který se po patnácti letech vrátil do New Yorku.

Dva roky po Wendellově smrti však zemřel i Harold a to na rakovinu, která ho dokázala přemoci. Těsně před svou smrtí se však setkal s představiteli Ruky, kteří mu nabídli lék na jeho nevyléčitelnou nemoc. Harold jejich nabídku ihned přijal za cenu toho, že se bude muset před celým světem skrývat. O jeho přežití vědělo pouze pár lidí, mezi kterými byl i jeho syn Ward.

Harold Meachum se objevil v…

  • první řadě seriálu Iron Fist (10 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Faramir

29.8.2017 | 22:24:35
Kothy

Drsny zaporak.

14.4.2017 | 14:12:22

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama