The Defenders Harold Meachum

Harold Meachum

Harold Meachum

Šéf Rand Enterprises, který je již třináct let považován za mrtvého.

Sezóny 1
2017 - 2017

Harold Meachum vždy hleděl na život z toho nejhoršího úhlu, protože jeho otec se k němu choval velmi tvrdě a dá se říci i krutě. Harold si byl vědom toho, že důležité je, aby po sobě zanechal ten nejlepší odkaz, jaký by mohl mít, a proto se upřel na výchovu svého jediného syna Warda, ke kterému se vždy choval tvrdě, aby ho připravil na tvrdý svět, ve kterém žijeme. Tím opomíjel svou dceru Joy, která k němu vzhlížela.

Harold stál společně s Wendellem Randem v čele společnosti Rand Enterprises. Byli nejlepšími přáteli a dařilo se jim skutečně dobře. Nicméně když Wendell letěl se svou rodinou do Číny, tak letadlo spadlo a havárii nikdo nepřežil, tedy až na Dannyho Randa, který se po patnácti letech vrátil do New Yorku.


Dva roky po Wendellově smrti však zemřel i Harold a to na rakovinu, která ho dokázala přemoci. Těsně před svou smrtí se však setkal s představiteli Ruky, kteří mu nabídli lék na jeho nevyléčitelnou nemoc. Harold jejich nabídku ihned přijal za cenu toho, že se bude muset před celým světem skrývat. O jeho přežití vědělo pouze pár lidí, mezi kterými byl i jeho syn Ward.

Harold Meachum se objevil v…

  • první řadě seriálu Iron Fist (10 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Faramir

29.8.2017 | 22:24:35
Kothy

Drsny zaporak.

14.4.2017 | 14:12:22

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás