The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

James Lucas

James Lucas

Lukeův pobožný otec.

Sezóny 1
2018 - 2018

I když se James Lucas živí jako reverend, tak se nejedná o nijak svatého člověka. Za svůj život se mu podařilo zplodit dva syny, a to Carla a Willise. Oba syny má s jinou ženou, nicméně miloval pouze Carlovu matku, která zemřela na rakovinu.

První velká propast mezi Jamesem a Lukem se vytvořila ve chvíli, kdy byl Luke neprávem zavřen do vězení. Jeho matka věřila, že je nevinný, zatímco otec propadl vzteku. Ten byl následně mnohem větší, a to kvůli tomu, že Lukeova matka zemřela na rakovinu.

James si po čase uvědomil, jakou udělal hroznou chybu, a proto se rozhodl vydat do New Yorku, aby se opět shledat se svým synem. Ten s ním však již nechce mít nic společného.

James Lucas se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (7 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Skvělý herec, je ho škoda :(

23.7.2018 | 22:42:30
Kothy

sympos

16.7.2018 | 15:58:23

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama