The Defenders James Lucas

James Lucas

James Lucas

Lukeův pobožný otec.

Sezóny 1
2018 - 2018

I když se James Lucas živí jako reverend, tak se nejedná o nijak svatého člověka. Za svůj život se mu podařilo zplodit dva syny, a to Carla a Willise. Oba syny má s jinou ženou, nicméně miloval pouze Carlovu matku, která zemřela na rakovinu.

První velká propast mezi Jamesem a Lukem se vytvořila ve chvíli, kdy byl Luke neprávem zavřen do vězení. Jeho matka věřila, že je nevinný, zatímco otec propadl vzteku. Ten byl následně mnohem větší, a to kvůli tomu, že Lukeova matka zemřela na rakovinu.


James si po čase uvědomil, jakou udělal hroznou chybu, a proto se rozhodl vydat do New Yorku, aby se opět shledat se svým synem. Ten s ním však již nechce mít nic společného.

James Lucas se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (7 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Skvělý herec, je ho škoda :(

redaktor
23.7.2018 | 22:42:30
Kothy

sympos

16.7.2018 | 15:58:23

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás