The Defenders Julie Barnes

Julie Barnes

Julie Barnes

Poindexterova Polárka.

Sezóny 1
2018 - 2018

Julie Barnes je zcela obyčejnou dívkou, která má dobré srdce a která chce pomáhat ostatním. Právě kvůli tomu začala jednoho dne pracovat na středisku, které se snaží zabraňovat sebevraždám. Pracovala tu celkem tři roky a jednu dobu byl jejím spolupracovníkem i Benjamin Poindexter.

Ten se na Julii doslova zaměřil, protože si uvědomil, že mu někdo jako ona může pomoci s jeho hněvem a touhou zabíjet jiné. Nikdy ji však nekontaktoval přímo, pouze ji někdy pronásleduje a sleduje, co dělá.


Nicméně Wilson Fisk zjistí, co tato Julie představuje pro Bena, a proto zařídí, aby začala pracovat v hotelu, kde je vězněn. V tu chvíli se opět potká s Benem, čehož Ben následně využije.

Julie Barnes se objevila v…

  • třetí řadě seriálu Daredevil (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Nebýt Fiska, dopadlo by to s ní a Dexem možná lépe

redaktor
11.11.2018 | 18:16:10

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás