The Defenders
84/100 - 130×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Julie Barnes

Julie Barnes

Poindexterova Polárka.

Sezóny 1
2018 - 2018

Julie Barnes je zcela obyčejnou dívkou, která má dobré srdce a která chce pomáhat ostatním. Právě kvůli tomu začala jednoho dne pracovat na středisku, které se snaží zabraňovat sebevraždám. Pracovala tu celkem tři roky a jednu dobu byl jejím spolupracovníkem i Benjamin Poindexter.

Ten se na Julii doslova zaměřil, protože si uvědomil, že mu někdo jako ona může pomoci s jeho hněvem a touhou zabíjet jiné. Nikdy ji však nekontaktoval přímo, pouze ji někdy pronásleduje a sleduje, co dělá.


Nicméně Wilson Fisk zjistí, co tato Julie představuje pro Bena, a proto zařídí, aby začala pracovat v hotelu, kde je vězněn. V tu chvíli se opět potká s Benem, čehož Ben následně využije.

Julie Barnes se objevila v…

  • třetí řadě seriálu Daredevil (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Nebýt Fiska, dopadlo by to s ní a Dexem možná lépe

11.11.2018 | 18:16:10

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama