The Defenders Linda Čchao

Linda Čchao

Linda Čchao

Jedna ze tří zakladatelů právní firmy Hogarth, Čchao a Benowitz.

Sezóny 1
2018 - 2018

Linda Čchao je další z mnoha úspěšných newyorských státních zástupců, která se rozhodla spojit své síly s dalšími právníky. Založila proto právní firmu Hogarth, Čchao a Benowitz, kterou vede společně se Stevenem Benowitzem a Jeri Hogarth. Ve skutečnosti je však nemá moc ráda, a proto mezi nimi panuje jistá konkurence.

Velký problém se objeví ve chvíli, kdy Steven a Linda zjistí, že je Jeri nemocná. Kvůli tomu ji požádají, ať odejde z firmy, protože to stojí ve smlouvě. Jeri ale nechce odejít, a proto hledá špínu, kterou by proti Lindě a Stevenovi mohla využít.


Jeri nemůže dlouhou dobu najít nic na Lindu, ale nakonec zjistí, že má v zahraničí několik firem, které jí perou peníze. Proto to proti Lindě využije, čímž si získá vysoké odstupné.

Linda Čchao se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás