The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Linda Čchao

Linda Čchao

Jedna ze tří zakladatelů právní firmy Hogarth, Čchao a Benowitz.

Sezóny 1
2018 - 2018

Linda Čchao je další z mnoha úspěšných newyorských státních zástupců, která se rozhodla spojit své síly s dalšími právníky. Založila proto právní firmu Hogarth, Čchao a Benowitz, kterou vede společně se Stevenem Benowitzem a Jeri Hogarth. Ve skutečnosti je však nemá moc ráda, a proto mezi nimi panuje jistá konkurence.

Velký problém se objeví ve chvíli, kdy Steven a Linda zjistí, že je Jeri nemocná. Kvůli tomu ji požádají, ať odejde z firmy, protože to stojí ve smlouvě. Jeri ale nechce odejít, a proto hledá špínu, kterou by proti Lindě a Stevenovi mohla využít.

Jeri nemůže dlouhou dobu najít nic na Lindu, ale nakonec zjistí, že má v zahraničí několik firem, které jí perou peníze. Proto to proti Lindě využije, čímž si získá vysoké odstupné.

Linda Čchao se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama