The Defenders Steven Benowitz

Steven Benowitz

Steven Benowitz

Umírněný zakladatel právní firmy Hogarth, Čchao a Benowitz.

Sezóny 2
2018 - 2019

Steven Benowitz je úspěšným právníkem, který se rozhodl spojit své síly s dalšími státními zástupci, a to s Jeri Hogarth a Lindou Čchao. Společně založili právní firmu, která má spoustu klientů a je jednou z nejlepších v New Yorku.

Ve skutečnosti však mezi partnery nepanuje taková přátelská atmosféra, jak by se mohlo na první pohled zdát. Partneři se často hádají a vedou spolu menší spory. Ty však vyvrcholí ve chvíli, kdy Steven a Linda zjistí, že je Jeri nemocná. Kvůli tomu ji požádají o odchod z firmy, protože to stojí v jejich smlouvě.


Jeri nechce odejít, a proto se snaží najít nějakou špínu na své partnery. Tímto úkolem pověří Jessicu Jones, místo které to ale udělá Malcolm Ducasse. Ten zjistí, že je Steven gay, který často navštěvuje podniky pro muže této orientace.

Steven Benowitz se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Jessica Jones (4 epizody)
  • třetí řadě seriálu Jessica Jones (1 epizoda)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

vul

14.4.2018 | 15:13:15

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás