The Defenders Mark Bailey

Mark Bailey

Mark Bailey

Newyorský policista působící v Harlemu.

Sezóny 2
2016 - 2018

Mark Bailey je policistou harlemského okrsku, kde minimálně z počátku moc nechodí do akce. Často se zdržuje na stanici, kde řeší různé papírování. Misty Knight je jeho dobrou kamarádkou a i ona ho má velmi ráda, protože ví, že se jedná o poctivého policistu.

Časem se z Marka stane detektiv, který se už začne více podílet na dění v Harlemu. Jeho partnerkou se stane Nandi Tyler, Mistyina kamarádka i konkurentka z vysoké. Společně řeší případ týkající se Artura Reye III.


V době, kdy byl Bailey povýšen na detektiva, přišla Misty o ruku, a proto na ni nyní hledí celé oddělení jinak. Nakonec i Bailey ji začne zpochybňovat, ale brzy si uvědomí, jakou chybu udělal.

Mark Bailey se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (6 epizod)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (9 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Lepší než ta druhá…

redaktor
23.7.2018 | 22:38:50
Kothy

ocas

19.7.2018 | 16:01:11

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás