The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Mark Bailey

Mark Bailey

Newyorský policista působící v Harlemu.

Sezóny 2
2016 - 2018

Mark Bailey je policistou harlemského okrsku, kde minimálně z počátku moc nechodí do akce. Často se zdržuje na stanici, kde řeší různé papírování. Misty Knight je jeho dobrou kamarádkou a i ona ho má velmi ráda, protože ví, že se jedná o poctivého policistu.

Časem se z Marka stane detektiv, který se už začne více podílet na dění v Harlemu. Jeho partnerkou se stane Nandi Tyler, Mistyina kamarádka i konkurentka z vysoké. Společně řeší případ týkající se Artura Reye III.

V době, kdy byl Bailey povýšen na detektiva, přišla Misty o ruku, a proto na ni nyní hledí celé oddělení jinak. Nakonec i Bailey ji začne zpochybňovat, ale brzy si uvědomí, jakou chybu udělal.

Mark Bailey se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (6 epizod)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (9 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Lepší než ta druhá…

23.7.2018 | 22:38:50
Kothy

ocas

19.7.2018 | 16:01:11

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama