The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Nobu Jošioka

Nobu Jošioka

Japonský podnikatel se záhadnými úmysly.

Sezóny 2
2015 - 2016

Nobu Jošioka je jedním z předních zločinců, kteří okupují newyorskou čtvrť Hell's Kitchen. Místní podsvětí tu nyní funguje na základě spolupráce, které velí Wilson Fisk, jenž všechny sjednotil. Nobu, který vede japonskou jakuzu, patří mezi ty, kteří s Fiskem spolupracují přímo.

V New Yorku se však zničehonic objeví samozvaný strážce, který začne jak jakuze, tak i ostatním zločincům škodit. Fisk se to snaží nějak vyřešit, ale nedaří se mu to, a proto pověří Nobua, ať vyřeší tento problém.

Nobu se sice o to pokusí, ale nakonec ve svém snažení selže. V přímé konfrontaci sice ublíží Daredevilovi, nicméně tomu se ho podaří porazit. Nobu je následně usmrcen ohněm, aniž by tomu jeho spojenec Wilson Fisk nějak zabránil.

Nobu Jošioka se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (5 epizod)
  • druhé řadě seriálu Daredevil (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama