The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Oscar Clemons

Oscar Clemons

Detektiv zabývající se případem Hope Shlottman.

Sezóny 1
2015 - 2015

Newyorský detektiv Oscar Clemons se ujal případu, ve kterém mladá Hope Shlottman zabila své rodiče. Kvůli tomu se dostal do kontaktu s Jessicou Jones, kterou mimo jiné také několikrát vyslýchal. Díky Jessice se však později dozví, že Hope sice své rodiče skutečně zabila, ale nezabila je vědomě, protože jí to poručil padouch Kilgrave, který dokáže ovládat myšlení okolních lidí.

Jessice se nakonec podaří dopadnout Kilgravea, a proto na místo, kde ho Jessica drží, dojde i Clemons. Díky tomu, že Jessica konfrontuje Kilgravea, se Clemons dozví, že Kilgrave skutečně má nějaké schopnosti. Tomu se však brzy podaří uprchnout, a proto je i Clemons ovlivněn jeho schopnostmi.

Bohužel i tento poctivý detektiv dojde brzy na konec své cesty, protože ho vyšetřování případu přivede na místo, ze kterého se už nevrátí.

Oscar Clemons se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama