The Defenders Oscar Clemons

Oscar Clemons

Oscar Clemons

Detektiv zabývající se případem Hope Shlottman.

Sezóny 1
2015 - 2015

Newyorský detektiv Oscar Clemons se ujal případu, ve kterém mladá Hope Shlottman zabila své rodiče. Kvůli tomu se dostal do kontaktu s Jessicou Jones, kterou mimo jiné také několikrát vyslýchal. Díky Jessice se však později dozví, že Hope sice své rodiče skutečně zabila, ale nezabila je vědomě, protože jí to poručil padouch Kilgrave, který dokáže ovládat myšlení okolních lidí.

Jessice se nakonec podaří dopadnout Kilgravea, a proto na místo, kde ho Jessica drží, dojde i Clemons. Díky tomu, že Jessica konfrontuje Kilgravea, se Clemons dozví, že Kilgrave skutečně má nějaké schopnosti. Tomu se však brzy podaří uprchnout, a proto je i Clemons ovlivněn jeho schopnostmi.


Bohužel i tento poctivý detektiv dojde brzy na konec své cesty, protože ho vyšetřování případu přivede na místo, ze kterého se už nevrátí.

Oscar Clemons se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás