The Defenders Priscilla Ridley

Priscilla Ridley

Priscilla Ridley

Bývalá policejní inspektorka, ze které je nyní náměstkyně.

Sezóny 2
2016 - 2018

Priscilla Ridley je v newyorské policejní hierarchii na vysoké pozici. Už když se s ní setkáváme poprvé, je policejní inspektorkou, která má co do činění s Harlemem a místním okrskem. I když si je vědoma toho, jak je Misty Knight pro policii užitečná a prakticky nepostradatelná, tak se s ní často hádá, protože se často na ničem neshodnou.

Po čase Ridley opustí harlemský okrsek, protože je povýšena na náměstkyni. Aktuálně sídlí na policejním velitelství, odkud ji opět pošlou zpátky do Harlemu. Po smrti Toma Ridenhoura ho tu musí na čas zastoupit a vyřešit celou válku gangů, která v Harlemu právě probíhá.


S návratem na starý post přijdou nové problémy, které se jí však podaří vyřešit. Nejvíce jí se vším pomůže Misty, a proto se Ridley rozhodne, že ji navrhne na pozici velitele harlemského okrsku.

Priscilla Ridley se objevila v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (7 epizod)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

drsnacka

19.7.2018 | 16:02:17

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás