The Defenders Ray Schoonover

Ray Schoonover

Ray Schoonover

Plukovník americké armády, který je zapleten do vyvraždění Punisherovy rodiny.

Sezóny 2
2016 - 2017

Ray Schoonover byl dlouhou dobu váženým členem americké armády. Ve skutečnosti však společně s Williamem Rawlinsem vedl tajné operace, o kterých americká vláda nevěděla a díky kterým pašovali drogy ze zahraničí do USA.

Jednou z těchto misí byla i operace Kerberos, na které se mimo jiné podíleli i Frank Castle a Billy Russo. Ti však o žádném pašování tehdy ještě nevěděli.


Tato operace se moc nevydařila, a proto bylo potřeba se zbavit všech svědků. Jedním z nich byl právě Frank Castle, kterého se vedoucím této operace nepodařilo zabít. Místo toho vyvraždili jeho rodinu, kvůli čemuž se jim Punisher začal mstít.

Ray Schoonover se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás