The Defenders Raymond Jones

Raymond Jones

Raymond Jones

Úspěšný akcionář, který si přezdívá Piranha.

Sezóny 1
2018 - 2018

Raymond Jones je úspěšný člověk, který se narodil v Harlemu. Už z doby, kdy ještě nechodil na vysokou školu, zná Mariah Dillard, která si ho velmi oblíbila. Na vysoké škole se z Jonese stal vynalézavý člověk, který se díky svým schopnostem nakonec dostal až na Wall Street. Díky tomu poznal několik skutečně velmi slavných lidí, mezi které patří i bývalý americký prezident Barack Obama. Začal si přezdívat Piranha, protože je malou a nenápadnou rybkou v moři plném žraloků, která však také umí kousat.

Mariah se začne zajímat o jeho práci, a proto jí Piranha nabídl výhodný odkup Atreus Plastics. Mariah mu na jeho nabídku kývla, nicméně od ní Piranha potřeboval peníze.


O Piranhovi je zároveň známo, že je velkým fanouškem Lukea Cage. Dokonce vlastní i velkou sbírku věcí, které s ním mají nějakou spojitost. Vše pochopitelně koupil na internetu.

Raymond Jones se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (6 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Mimoň

redaktor
23.7.2018 | 22:43:02
Kothy

pirana :D

13.7.2018 | 16:34:23

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás