The Defenders
83/100 - 138×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Reva Connors

Reva Connors

Psycholožka pracující ve vězení a manželka Lukea Cage.

Sezóny 3
2015 - 2018

Reva Connors měla bratra, který byl poslán do vězení. Díky tomu se rozhodla získat doktorát z psychologie. Po dokončení školy začala pracovat ve věznici Seagate. Zde vedla kroužek terapie s místními trestanci. Takto se seznámila s bývalým policistou Carlem Lucasem, do kterého se zamilovala.

Carl později přestal její sezení navštěvovat, protože se ji snažil ochránit. Na naléhání jednoho z dozorců se účastnil vězeňských soubojů, které byly pořádně kruté. Později ho napadli Camonche a Shades, kteří jej umlátili téměř k smrti. Tak se dostal do vězeňské nemocnice, kde se ho na přání Revy ujal Noah Burstein, který provedl experiment, aby zachránil jeho život. Ten se však díky zásahu jednoho z dozorců zvrtl a Carl díky tomu získal superschopnosti a uprchl z vězení.

Carl pak Revu kontaktoval a ta mu poskytla útočiště. Lucas si změnil jméno na Luke Cage a vzal si Revu za manželku. Spolu si pak v New Yorku otevřeli bar Luke's. Reva poté obdržela USB se záznamem dětství Kevina Thompsona, které řádně schovala, ale Kilgrave pak ovlivnil Jessicu Jones, aby USB získala. Pod vlivem Kligravea Jessica praštila Revu, čímž ji zabila. O chvíli později projížděl kolem autobus, který se snažil nenarazit do Kilgrava a zastavil na místě, kde se nacházelo Revino tělo. To přimělo řidiče si myslet, že ji zabil, čímž bylo konání Jessicy a Kilgrava zamaskováno.

Reva Connors se objevila v…

  • první řadě seriálu Jessica Jones (2 epizody)
  • první řadě seriálu Luke Cage (3 epizody)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (1 epizoda)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama