The Defenders Reva Connors

Reva Connors

Reva Connors

Psycholožka pracující ve vězení a manželka Lukea Cage.

Sezóny 2
2015 - 2016


Reva Connors měla bratra, který byl poslán do vězení. Díky tomu se rozhodla získat doktorát z psychologie. Po dokončení školy začala pracovat ve věznici Seagate. Zde vedla kroužek terapie s místními trestanci. Takto se seznámila s bývalým policistou Carlem Lucasem, do kterého se zamilovala.

Carl později přestal její sezení navštěvovat, protože se ji snažil ochránit. Na naléhání jednoho z dozorců se účastnil vězeňských soubojů, které byly pořádně kruté. Později ho napadli Camonche a Shades, kteří jej umlátili téměř k smrti. Tak se dostal do vězeňské nemocnice, kde se ho na přání Revy ujal Noah Burstein, který provedl experiment, aby zachránil jeho život. Ten se však díky zásahu jednoho z dozorců zvrtl a Carl díky tomu získal superschopnosti a uprchl z vězení.


Carl pak Revu kontaktoval a ta mu poskytla útočiště. Lucas si změnil jméno na Luke Cage a vzal si Revu za manželku. Spolu si pak v New Yorku otevřeli bar Luke's. Reva poté obdržela USB se záznamem dětství Kevina Thompsona, které řádně schovala, ale Kilgrave pak ovlivnil Jessicu Jones, aby USB získala. Pod vlivem Kligravea Jessica praštila Revu, čímž ji zabila. O chvíli později projížděl kolem autobus, který se snažil nenarazit do Kilgrava a zastavil na místě, kde se nacházelo Revino tělo. To přimělo řidiče si myslet, že ji zabil, čímž bylo konání Jessicy a Kilgrava zamaskováno.

Reva Connors se objevila v seriálech…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Defenders

V rámci seriálového projektu The Defenders z produkce Marvel Studios a Netflixu nás čekají tyto hrané seriály ze světa Marvel Cinematic Universe:

  • Daredevil (10. dubna 2015) – 26 dílů
  • Jessica Jones (20. listopadu 2015) – 13 dílů
  • Luke Cage (30. září 2016) – 13 dílů
  • Iron Fist (17. března 2017) – 13 dílů
  • The Defenders (18. srpna 2017) – 8 dílů 
  • The Punisher (listopad 2017) – 13 dílů

Reklama

Nejoblíbenější postavy Daredevila

Nejoblíbenější postavy Jessicy Jones

Nejoblíbenější postavy Lukea Cage

Nejoblíbenější postavy Iron Fista

Narozeniny

Hlídejte si nás