The Defenders Ruben

Ruben

Ruben

Jessičin soused, který se do ní zamiluje.

Sezóny 1
2015 - 2015

Už od mala se Ruben vázal na svou sestru Robyn, která je jeho dvojče. Když oba vyrostli, tak se rozhodli, že i po opuštění rodičů budou bydlet spolu. Nastěhovali se do domu, ve kterém žila soukromá detektivka Jessica Jones. Ruben se do ní ihned zakoukal a začal ji pravidelně navštěvovat. Problém byl ale s její sestrou, která v sourozeneckém vztahu hrála dominantní roli, a proto vždy, když se na něčem s bratrem nepohodla, mu to dala jasně a hlučně najevo.

Právě kvůli tomu se začala hádat i s Jessicou. Ruben náhle jednoho dne zmizí, a proto ho jeho sestra začne hledat. Ruben se ztratil kvůli tomu, že narazil na Kilgravea, který ho donutil spáchat sebevraždu.


Jessica ho následně najde ve své posteli, čímž dostane od Kilgravea jasnou zprávu. Robyn poté zjistí, že její bratr zemřel v Jessičině pokoji, a proto se rozhodne se jí pomstít.

Ruben se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás