The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Ruben

Ruben

Jessičin soused, který se do ní zamiluje.

Sezóny 1
2015 - 2015

Už od mala se Ruben vázal na svou sestru Robyn, která je jeho dvojče. Když oba vyrostli, tak se rozhodli, že i po opuštění rodičů budou bydlet spolu. Nastěhovali se do domu, ve kterém žila soukromá detektivka Jessica Jones. Ruben se do ní ihned zakoukal a začal ji pravidelně navštěvovat. Problém byl ale s její sestrou, která v sourozeneckém vztahu hrála dominantní roli, a proto vždy, když se na něčem s bratrem nepohodla, mu to dala jasně a hlučně najevo.

Právě kvůli tomu se začala hádat i s Jessicou. Ruben náhle jednoho dne zmizí, a proto ho jeho sestra začne hledat. Ruben se ztratil kvůli tomu, že narazil na Kilgravea, který ho donutil spáchat sebevraždu.

Jessica ho následně najde ve své posteli, čímž dostane od Kilgravea jasnou zprávu. Robyn poté zjistí, že její bratr zemřel v Jessičině pokoji, a proto se rozhodne se jí pomstít.

Ruben se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama