The Defenders Ruth Sunday

Ruth Sunday

Ruth Sunday

Newyorská detektivka a partnerka Eddyho Costy.

Sezóny 1
2018 - 2018

Ruth Sunday a její parťák Eddy Costa se ujali případu Roberta Colemana, který zemřel za záhadných okolností. Po vyslechnutí svědků jdou za Jessicou Jones, která se nacházela u Robertova mrtvého těla. Jessica jim nabídne svou spolupráci a přesvědčí je, že s jeho smrtí nemá nic společného.

Jessica začne pravidelně kontaktovat detektiva Costu, kterému dá hned několik tipů. Sunday je však i nadále vůči ní skeptická, protože ví, že jim něco tají. I když jim Jessica skutečně chce pomoci dopadnout pachatele, tak s policií nakonec přestane komunikovat, protože zjistí, že vrahem je její matka.


Sunday je poměrně ostrá žena, kterou často uklidňuje její parťák Costa. Je vůči lidem se schopnostmi nedůvěřivá. Nic to ale nemění na tom, že je skvělou detektivkou.

Ruth Sunday se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás