The Defenders Stick

Stick

Stick

Slepý učitel bojového umění.

Sezóny 3
2015 - 2017

Stick se už jako malý narodil slepý, ale dokázal svůj hendikep přemoci. Brzy byl totiž najat do bojové organizace, která byla zasvěceným nepřítelem Ruky. Stick se tu začal učit bojovému umění, ve kterém skutečně vynikl. Později tak mohl učit své žáky, kterým předával své zkušenosti.

Jednou z jeho prvních žákyní byla Elektra, u které spatřil velký talent, a proto byl na ni náležitě tvrdý. Nicméně okolnosti nechtěli, aby tito dva byli blízko sebe, a proto se s ní musel rozloučit, což Elektra nesla velmi těžce. Brzy narazil na dalšího skvělého žáka, kterým tentokrát byl Matt Murdock, který byl podobně jako Stick slepý. Jak Elektře, tak i Mattovi silně ovlivnil životy, a proto, když se s ním oba setkali v dospělosti, nemohli jeho přítomnost jen tak ignorovat.


Stick je velmi tajemným mužem, u kterého ani nevíme, jaké je jeho pravé jméno. Stick v příběhu všech Defenderů sehraje ještě velkou roli, protože právě on je varuje před velkou hrozbou, která všechny Defendery stmelí.

Stick se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (1 epizoda)
  • druhé řadě seriálu Daredevil (4 epizody)
  • první řadě seriálu The Defenders (6 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Vždy skojský. :D

10.8.2020 | 14:12:58
Golradir

Defenders → „Co máš s rukou?“ „Ahh, usekl jsem si ji, abych utekl.“

„Přemýšlel jsem, kdy se znovu uvidíme.“ „To já taky. Hádám, že dneska to asi nebude.“

31.8.2017 | 20:08:19
Kothy

Nemilosrdny ucitel.

8.4.2017 | 17:07:28

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás