The Defenders
83/100 - 136×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Vanessa Marianna

Vanessa Marianna

Kingpinova milenka.

Sezóny 2
2015 - 2018

Vanessa Marianna je newyorská obchodnice s uměním. Jednoho dne zavítá do její galerie Wilson Fisk, který se s ní začne bavit o obrazech. Ač je Vanessa dvakrát menší než on, tak ji tento muž zaujme. Brzy se opět potkají a to opět na stejném místě. Zde jí Wilson oznámí, že koupil obraz, o kterém se bavili, a poté ji pozve na večeři. Vanessa ho nejdříve odmítne, ale pak jeho nabídku přijme.

Na večeři v restauraci se Wilson a Vanessa poznají blíže. Wilson jí říká o své minulosti, ale nezmíní se o tom, kdo ve skutečnosti je. Když jejich rande skončí, tak ji Wilson doprovodí domů. Wilson se jí zeptá, zda se ještě někdy uvidí, a Vanessa mu řekne, že ano, a proto později jdou na druhé rande.

Vanessa nakonec Wilsonovi naprosto podlehne a začne s ním chodit. Později ji Wilson dokonce požádá o ruku a Vanessa mu na to odpoví kladně. Když se dozví o jeho kriminální kariéře, tak nejdřív mu začne nedůvěřovat, ale pak mu řekne, že je jí to jedno.

Vanessa Marianna se objevila v…

  • první řadě seriálu Daredevil (9 epizod)
  • třetí řadě seriálu Daredevil (2 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bane

Pěkná mrcha

11.11.2018 | 16:05:27
Anlariko_Osjok

Bitch!

webmaster
25.10.2018 | 9:51:12
Kothy

Zajimava postava.

8.4.2017 | 17:05:10

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama