The Defenders Vanessa Marianna

Vanessa Marianna

Vanessa Marianna

Kingpinova milenka.

Sezóny 2
2015 - 2018

Vanessa Marianna je newyorská obchodnice s uměním. Jednoho dne zavítá do její galerie Wilson Fisk, který se s ní začne bavit o obrazech. Ač je Vanessa dvakrát menší než on, tak ji tento muž zaujme. Brzy se opět potkají a to opět na stejném místě. Zde jí Wilson oznámí, že koupil obraz, o kterém se bavili, a poté ji pozve na večeři. Vanessa ho nejdříve odmítne, ale pak jeho nabídku přijme.

Na večeři v restauraci se Wilson a Vanessa poznají blíže. Wilson jí říká o své minulosti, ale nezmíní se o tom, kdo ve skutečnosti je. Když jejich rande skončí, tak ji Wilson doprovodí domů. Wilson se jí zeptá, zda se ještě někdy uvidí, a Vanessa mu řekne, že ano, a proto později jdou na druhé rande.


Vanessa nakonec Wilsonovi naprosto podlehne a začne s ním chodit. Později ji Wilson dokonce požádá o ruku a Vanessa mu na to odpoví kladně. Když se dozví o jeho kriminální kariéře, tak nejdřív mu začne nedůvěřovat, ale pak mu řekne, že je jí to jedno.

Vanessa Marianna se objevila v…

  • první řadě seriálu Daredevil (9 epizod)
  • třetí řadě seriálu Daredevil (2 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bane

Pěkná mrcha

11.11.2018 | 16:05:27
Anlariko_Osjok

Bitch!

webmaster
25.10.2018 | 9:51:12
Kothy

Zajimava postava.

8.4.2017 | 17:05:10

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás