The Defenders
83/100 - 137×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Vido Arocho

Vido Arocho

Oscarův syn, který má rád superhrdiny.

Sezóny 2
2018 - 2019

Vido, celým jménem Estevido Arocho, je Oscarův syn. Aktuálně bydlí u svého otce a doufá v to, že u něj i zůstane. O tom však musí rozhodnout soud, protože se jeho rodiče rozvedli. Existuje tak stále možnost, že bude žít pouze u své matky.

Po přistěhování do nového domu zjistí, že je jeho sousedkou superhrdinka Jessica. Vzhledem k tomu, že má superhrdiny rád, obzvláště Captaina Americu, tak se jí začne vyptávat na všemožné věci. Jessica z něj není nijak na větvi, ale jednou se Vido rozhodne využít situace, aby viděl, co Jessica umí, a proto se cíleně vystaví nebezpečí.

Po čase se Jessica a Vidův otec sblíží, z čehož má Vido radost. Brzy poté ho však jeho matka unese. Když ho jeho otec hledá, tak mu s tím pomáhá i Jessica a její matka. Vida nakonec najdou a ten zůstane v otcově péči.

Vido Arocho se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Jessica Jones (6 epizod)
  • třetí řadě seriálu Jessica Jones (1 epizoda)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

sympatak

14.4.2018 | 15:13:02

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama