The Defenders Vido Arocho

Vido Arocho

Vido Arocho

Oscarův syn, který má rád superhrdiny.

Sezóny 2
2018 - 2019

Vido, celým jménem Estevido Arocho, je Oscarův syn. Aktuálně bydlí u svého otce a doufá v to, že u něj i zůstane. O tom však musí rozhodnout soud, protože se jeho rodiče rozvedli. Existuje tak stále možnost, že bude žít pouze u své matky.

Po přistěhování do nového domu zjistí, že je jeho sousedkou superhrdinka Jessica. Vzhledem k tomu, že má superhrdiny rád, obzvláště Captaina Americu, tak se jí začne vyptávat na všemožné věci. Jessica z něj není nijak na větvi, ale jednou se Vido rozhodne využít situace, aby viděl, co Jessica umí, a proto se cíleně vystaví nebezpečí.


Po čase se Jessica a Vidův otec sblíží, z čehož má Vido radost. Brzy poté ho však jeho matka unese. Když ho jeho otec hledá, tak mu s tím pomáhá i Jessica a její matka. Vida nakonec najdou a ten zůstane v otcově péči.

Vido Arocho se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Jessica Jones (6 epizod)
  • třetí řadě seriálu Jessica Jones (1 epizoda)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

sympatak

14.4.2018 | 15:13:02

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás