Defiance Interview s představitelkou doktorky Yewllové

Interview s představitelkou doktorky Yewllové

Interview s představitelkou doktorky Yewllové

V Defiance, které se odehrává v nepříliš vzdálené budoucnosti, kde spolu bok po boku žijí lidé a cizinci na válečně zpustošené Zemi. Tam v městě, kdysi nazývaném Saint Louis, potkáváme různé druhy existencí. Dneska se zaměříme na mimozemskou doktorku Yewll, kterou ztvárňuje kanadská herečka Trenna Keating. V rozhovoru, který jsme si pro vás připravili, mluví Trenna o své postavě v Defiance, a o tom jaká je to výzva hrát mimozemskou cizinku.


1 0
7.6.2013

Co vás inspirovalo pro to stát se herečkou?

No víte, už od základní školy mě to táhlo k herectví. V páté třídě jsem hrála ve hře Drakula, a od té doby jsem věděla čím chci být. Druhý den jsem o tom mluvila s mámou: „Chci být herečkou, ale nemůžu, protože jsem ze Saskatchewanu a lidé ze Saskatchewanu nemůžou být herci.“ a ona odvětila „No, hodně lidí s Kanady se stalo herci, a ty to taky dokážeš.“ Takže za svou kariéru vděčím mé mámě.


Řekněte nám něco o vaší postavě, doktorce Yewll.

Ona je ve městě cizí. Její rasa se nazývá Indogene a ve městě je jich opravdu málo. Byla obdařena výbornými vědeckými a matematickými schopnostmi. Tvůrci tento charakter vytvořili úžasně. Protože ona je tak výstřední a tak plně nesmlouvavá o tom, kdo to je, a čím si myslí, že je. A tak se s ní ostatní ve městě smířili, protože je opravdu dobrá ve své práci.

Jak pravdivé jsou informace o tom, že charakter doktorky Yewll, je inspirovaný Dr. Temperance Brennanovou ze Sběratelů kostí?

Tohle je jen výmysl. Myslím, že podobnost těchto dvou seriálových postav je zcela náhodná/nezáměrná. Společné mají své povolání a možná IQ. (smích)

Některé postavy v seriálu mluví cizími jazyky. Musela jste se také učit nový jazyk?

Zatím jsem se nemusela učit toho tolik, jako jiní herci. Některé pasáže byly velmi obtížné, ale taky zábavné. Jsem unesená z představitelů Rynn a Sukara. Oni měli opravdu náročné scény v cizím jazyce. Já jsem se měla naučit jen// pár řádků// nahraných na mp3.

Které seriály sledujete v TV?

Já jsem fanoušek sci-fi. Byla jsem obrovský fanouškem Firefly než přišlo Defiance. Defiance není jenom sci-fi, je to zcela nový svět, který se mi otevřel. Mezi mé další oblíbené seriály patří: Dexter, Mad Man, Fringe, a mnoho dalších. Jsem docela televizní narkoman.

Jaká je vaše vysněná role?

Chtěla bych si zahrát v mém oblíbeném filmu Rozum a cit. To je jediný film, na který se můžu dívat znovu a znovu. Ale myslím, že tahle role zůstane jen mým snem.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Reklama

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás