Defiance V této řadě uvidíte: nebezpečí, nejistotu a smrt

V této řadě uvidíte: nebezpečí, nejistotu a smrt

V této řadě uvidíte: nebezpečí, nejistotu a smrt

Třetí řada bude nejistá, zrádná, vražedná, smrtící a dosud nejnebezpečnější! Vyplatí se zůstat u obrazovek a počítat mrtvoly?


5 0
18.6.2015

Zdá se, že tvůrci měly příběh připravený materiál k odvyprávění jen na dvě série a teď se jen mermomocí snaží k tomu něco přihodit. Po docela pofiderní druhé řadě se pokusily o obrat víc než 360° s nejistým výsledkem. Smrt vícero oblíbených hlavních postav nemusí vést ke kýženému výsledku. A jakoby nestačilo, že se k městu blíží krvežíznivá armáda, na scéně se objeví také nová mimozemská rasa a ustanovila svůj status „záporaků“. Trochu škoda, mohli nás nechat na vážkách, co se z nich nakonec vyklube. Tím spíš když se nálepky záporáků dostalo i našim povětšinou kladným hrdinům. A tohle bude ještě eskalovat. Zkrátka zoufalé časy si žádají zoufalé činy.

SPOILER ALERT! No one is safe in Syfy's #Defiance this season.


Posted by Defiance on 13. červen 2015

Premiérový dvojdíl odstartoval velmi slabě, chabých 1,1 milionu diváků. Uvidíme, jak se bude držet až začnou „Sci-fi pátky“, tedy trojkombinace Defiance + Killjoys + Dark Matter. Za současné situace se třetí řada pomalu může považovat za poslední. V nadcházejících epizodách půjde všem o holý život. Každý z trochu jiných důvodů, se bude muset rozhodnout, kam náleží jeho loajalita a za jaké ideály se vyplatí obětovat vlastní život. Nikdo neví, komu se dá věřit.

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

komja

Zdá se mi, že už to překombinovávají :/ ale snad tu „loď“ sestřelí asteroid :) jinak tamta mimozemšťanka je docela vtipná xD

18.6.2015 | 19:29:49
Remi91

Mě se začátek nové řady líbil. Jde to opět trochu jinou cestou než loni a připravili si celkem dobrou půdu k dalším dílům. Co se týče sledovanosti, tak i těch 1,1 je na Syfy pořád ještě slušný výsledek. Pokud to klesne pod mega, začnou mít problémy. Navíc když seriál odklepnou pro čtvrtou sezónu, už se bude pomalu blížit syndikace a z toho jsou další penízky. Ještě bych seriál nepohřbíval.

webmaster
19.6.2015 | 21:44:08
quajak

Mě se celkem líbí co se seriálem udělali. Ano, úplně z toho čiší vyjetí ze zajetých kolejích a chuť po obnově charakterového vozového parku.

Ale vzhledem k tomu, že hlavní věc, co mi na seriálu vadila, byl přílišný pocit bezpečí, který jsem měl z každé hlavnější postavy. Tak je fajn, že už jsou trochu v nebezpečí a s nepřehlednou situací, která se vytvořila okolo Defiance, se také značně zlepšila hloubka zbývajících postav, protože prostě musí najednou mít nějaký názor a nehází jenom laciné dialogy.

Nový mimozemšťani a hlavně jejich příchod na scénu mi připadá velice nepovedený. Přece nemůžete hodit do příběhu zákoně zlé postavy, které jsou v podstatě zajímavé jen svým tajemstvím a hned nám prozradit jejich agendu… To je scénáristické fópá toto nejvyššího stupně.

Jako obrovské plus beru zjevení v podobě Tergesena, tedy generála Taka, který má naprosto výbornou postavu, která se může vyvinout naprosto jakkoliv. Dokážu si představit jeho oběť za záchranu Defiance, těsně po tom co prozře a přijme myšlenku. Ale naprosto stejně ho vidím, jak skutečně pálí, rabuje a znásilňuje. Tohle je něco, k čemu měl v první sérii blízko Datak. Ale tady je ta nepředvídatelnost dotáhnutá a pro mě je generál Tak nejzábavnější novinka v prvním dílu.

19.6.2015 | 23:12:15
quajak

Skutečně bych ocenil, kdyby tohle byl úplně první díl celého seriálu. Takhle nějak „dospěle“ bych ho měl o hodně raději.

19.6.2015 | 23:13:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Reklama

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás