Dragons (Jak vycvičit draky) School of Dragons

School of Dragons

School of Dragons

School of Dragons je svět plný kreativity a objevování spojeného s nekonečnými úkoly a dobrodružstvími, které umožňují si pořídit draka a zkusit jej trénovat. Můžete s ním létat po okolí, soutěžit a ponořit se do světa vědy, v němž je neustále co objevovat.


1 0
12.12.2013

School of Dragons je nová virtuální RPG hra od tvůrců Jumpstart.com, která běží od 17.7.2013. Hra umožňuje hráčům se plně ponořit do světa Jak vycvičit draka, kde si můžete vychovat vlastního draka, hrát mini hry, plnit úkoly, zkoumat a objevovat svět Vikingů.

Thumbnail Play icon

Jak už jsem zmínila podstatnou výhodou vlastností RPG her je možnost hráče si nechat vylíhnout a vychovat vlastního draka.


Líhnutí

Po příjezdu do školy je hráči dána možnost vstoupit do školní líhně, kde Gobber dá hráči test, podle kterého je přidělen hráči drak, který se k němu nejvíce hodí. Samozřejmě výsledek není povinný, je to jen návrh a hráč si tedy může vybrat, kterýkoliv druh se mu zlíbí. Poté je možné mluvit se všemi členy Škyťákovy (Hiccupovy) party a dozvědět se něco o chovu draků.

Následně je možné vejít do hlavní části líhně, kde se nachází 6 hnízd, pro všech 6 druhů, které jsou chovány, a to Thunder Drum, Deadly Nadder, Hideous Zippleback, Monstrous Nightmare, Gronckle a Whishpering death. (vajíčka Thunder Drum a Whispering Death je možné získat pomocí kódu, který byl dán na dvojdvd prví série seriálu. Vybráním vajíčka v hnízdě je hráči předáno, aby ho dal do lávy a mohlo se vylíhnout.

Pak má hráč možnost si vybrat barvu a vytvoří se spojení mezi dráčkem a hráčem.

Thumbnail Play icon

Vychování mláděte

Od doby vylíhnutí jsou zadávány úkoly, za které je možné získávat zkušenostní body a podle kterých se zvyšuje úroveň hráče a možnosti získávat speciální vlastnosti.

Jsou zde 3 úrovně:

 • Tinytooth (mládě)
 • Shortwing
 • Broadwing

Shortwing (od úrovně 5) může být použit pouze na plachtění.Avšak pouze Broadwing může být použit ne létání. Pokud hráč sedí na drakovi může střílet i ohnivé koule.

Zároveň je třeba sledovat drakovu energii a pocit štěstí. Když drakovi dojde energie, není možné plnit úkoly, sbírat předměty nebo na něm jezdit. V případě, že drak nebude šťastný tak odejde pryč, dokud nevzroste hodnota štěstí na dostatečnou úroveň. Aby se uvedené věci nestaly, je třeba draka krmit, hrát si s ním apod.

Minihry

Miniher je hned několik

 • rybaření
 • vědecké experimenty
 • střelecké šílenství (fireball frenzy)
 • letecká škola
 • závodění
 • farmaření

Ne každá úroveň může dělat všechno. Například letecké školy se může účastnit pouze Broadwing, ale fireball frenzy už i Shortwing.

Úkoly

S postupným postupem ve hře se postupně dokončují různé úkoly, za které hráč získává zkušenostní body do další úrovně. Každý úkol je jiný – někdy stačí s někým promluvit, jindy něco posbírat, někam zajít, nebo si zahrát nějakou z miniher. Výhodou je možnost zapnout si pomocné šipky, jenž hráče navádějí k dalšímu úkolu.

Flight Club Hero Dragon´s

Je to hrací mód, ve kterém si můžete vybrat draka ze seriálu (Toothless (Night Fury), Groundsplitter (Whispering Death), Meatlug (Gronckle), Stormfly (Deadly Nadder), Barf Belch (Hideous Zippleback), Hookfang (Monstrous Nightmare),Thornado (Thunder Drum)). Tento drak se zobrazí jako první drak na obrazovce, avšak se nepočítá jako hrdinný drak. Každý drak má své místo v jiné lokaci (např. Thunder Drum pod vodou, Whispering Death v podzemí).

Hru je možné hrát na těchto stránkách. http://www.schoolofdragons.com

Thumbnail Play icon
 • heather-school-of-dragons-5bc29cc69bbb520c2cd5b262755d00a7.jpg
 • plugin-container-2013-07-12-15-22-05-00-5749dcafdc0555e5d1a51a0edcada284.jpg
 • school-of-dragons-post-2-d72c2ab425bcfa7ab36be68edf24f62b.png
 • school-of-dragons-interview-8079793cf747b7023c2cc570c3a11246.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E26: Shell Shocked, Part 2

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Dragons: Race to the Edge:

 • … S04E13 WEB X264-DEFLATE
 • … S04E13 720p WEB X264-DEFLATE
 • … S04E13 WEB 1080p X264-DEFLATE

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Dragons: Race to the Edge

Draci se už blíží

Draci se už blíží

Již za několik dnů nás čeká třináct nových dílů seriálu Dragons: Race to the Edge. Stanice Netflix vypustí pátou řadu 25. srpna a my tak budeme moct sledovat nová dobrodružství Škyťáka a jeho party. Těšíte se?

Jak vycvičit draka 3

Byl potvrzen třetí film této série. Premiéra byla ustanovena na 1. března 2019

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás