Fargo Čtvrté série se nejspíš dočkáme až v roce 2020

Čtvrté série se nejspíš dočkáme až v roce 2020

Čtvrté série se nejspíš dočkáme až v roce 2020

Podle nových informací se zdá pravděpodobné, že čtvrtá řada Farga se začne natáčet až na podzim 2019, což znamená, že premiéry se nejspíš dočkáme až v roce 2020.

11 10
8.5.2018

Tvůrce Noah Hawley nedávno prozradil, že děj čtvrté řady plánuje zasadit do minulosti. Výkonný producent Warren Littlefield nyní upřesnil, že natáčet se podle všeho začne na podzim 2019 a dá se tudíž předpokládat, že premiéry se dočkáme nejdříve na jaře 2020. Je to zapříčiněno tím, že Noah Hawley má momentálně několik rozdělaných projektů. K psaní scénáře se tak nedostane dřív než letos na podzim poté, co dotočí svůj film Pale Blue Dot.

Foto: FX


Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /2

TOMASH

Co sa mna tyka, kludne aj 2040.

9.5.2018 | 18:07:39
Pavel 1963

První řada byla skvělá, druhá a třetí už je slabší

5.2.2019 | 16:36:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Čtvrtá série

Čtvrtá řada se bude odehrávat v minulosti

Čtvrtá řada se bude odehrávat v minulosti

Tvůrce Farga Noah Hawley poskytl první informace o ději čtvrté série, které bychom se měli dočkat příští rok. Přestože má zatím jen hrubou představu, už teď je jisté, že příběh bude zasazen do minulosti.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze třetí série

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí a pravděpodobně i poslední řada Farga je za námi. Nastal tedy čas ohlédnout se za ní v naší redakční recenzi. Jak se nám tato série, ve které herecky kralovali Ewan McGregor, Carrie Coon, David Thewlis a Mary Elizabeth Winstead, líbila?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás