Fargo Hlavní roli ve třetí řadě ztvární Ewan McGregor

Hlavní roli ve třetí řadě ztvární Ewan McGregor

Hlavní roli ve třetí řadě ztvární Ewan McGregor

Další řada seriálu Fargo se na obrazovkách objeví v letošním roce. I tentokrát, podobně jako v první řadě, přichází hlavní mužská postava z Velké Británie.


36 0
29.1.2017

Hlavní roli v připravované třetí řadě seriálu Fargo, jenž obdržel v roce 2014 cenu Emmy za nejlepší minisérii, připadla Ewanu McGregorovi. Jde ale vlastně o dvě hlavní role, hvězda Star Wars a Trainspottingu totiž nebude hrát jen jednu postavu. Ewan byl obsazen do role dvou bratrů – Emmita a Raye Stussyových, kteří jsou ústředními postavami příběhu – a ne, nejsou to dvojčata.

Ze třetí série, která je prozatím opředena tajemstvím, je znám oficiální popis jejich vlastností: „Emmit Stussy je král minnesotských parkovišť. Je to pohledný muž, realitní magnát, rodinný typ a sám sebe vidí jako ztělesnění amerického snu. Jeho o něco mladší bratr Ray Stussy je spíš odstrašující případ. Plešatějící obtloustlý Ray kdysi na střední exceloval, ale teď je z něj pouhý probační úředník s nepříjemnou, hádavou povahou, a ze svých neúspěchů viní bratra Emmita.“


Noah Hawley, tvůrce a výkonný producent Farga, už dříve oznámil, že nová řada se bude odehrávat v roce 2010, jen několik let po událostech první série. Naznačil také, že se vrátí jedna z postav první série. Zatím se ale žádné jméno herce z předchozích řad v obsazení neobjevilo. Třetí řada Farga se bude vysílat v průběhu roku 2017.

Foto: Lionsgate

Diskuze /5

Ratemus

skvělé

29.1.2017 | 20:11:40
Kafka Tamura

No dobré ráno. Já se těším ještě na Carrie Coon (Nora z The Leftovers) a Mary Elizabeth Winstead.

#4 Lucifrid #5 KevSpa
29.1.2017 | 23:13:20
Mammon52852

Tak toto bude doufám dobrá série…

29.1.2017 | 23:17:33
Lucifrid

#2 Kafka Tamura: Další články budou následovat, neboj.

webmaster
30.1.2017 | 0:19:08
KevSpa

#2 Kafka Tamura: Pokud sis toho nevšiml, tak o tenhle web se už jistou dobu nikdo nestaral, navíc původní webmaster se zdejchnul. Takže jsme rádi, že si to vzal někdo na starost a články bude postupně doplňovat. Ty sarkastické poznámky si můžeš odpustit, i když vím, že to je smysl veškerého tvého bytí.

webmaster
30.1.2017 | 1:57:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Třetí série

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Před námi jsou poslední dvě epizody třetí série a podle tvůrce Noaha Hawleyho to možná budou zároveň poslední dva díly celého seriálu. Z jakého důvodu nejspíš Fargo skončí?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás