Fargo O rok později...

O rok později...

O rok později...

Seriál Fargo se blíží do finále. Těsně před ním ale najednou děj skočil v čase o rok do zdánlivě šťastné budoucnosti. Je ale nutno zdůraznit slovo „zdánlivě“. Více v článku.


0 0
6.6.2014

sedmé epizodě seriálu se vše vyřešilo natolik, že si zřejmě každý divák kladl otázku: Co tam chtějí další tři epizody dělat? Po osmé epizodě to víme. Přenesli jsme se do zdánlivě šťastné budoucnosti, kde je Lester nejlepší pojišťovací agent roku 2007 a navíc se i stihl oženit, stejně jako Gus, který si vzal Molly. Dva agenti FBI, kterým Lorne Malvo téměř před očima zavraždil 22 lidí, jsou stále zavřeni v kartotéce a Malvo se vypařil. Klidná budoucnost?

Kdepak. Lorne Malvo se sice vypařil, po roce se ale opět objevuje a to navíc ve stejném hotelu, kde je ubytován Lester. A tak se zde oba setkávají. Malvo ale Lesterovi (podle ukázek na další epizodu) tvrdí, že si ho jen s někým spletl. Všichni ale vědí, že tomu tak není. Co tedy Malvo chystá? A stojí mu Lester v cestě? A co Molly? Pořád prahne po spravedlnosti? Pořád chce usvědčit Lestera z vražd/y?


Na konci sedmé epizody tedy divák mohl dumat nad tím, čím tvůrci chtějí vyplnit další dvě epizody, nyní dumá nad tím, jak tvůrci chtějí všechno vtěsnat do dvou epizod.

Co myslíte vy? Jak to nakonec dopadne se všemi postavami ze seriálu? Inspirují se tvůrci filmem, na který tak často narážejí?

Zajímavost

Již dříve jsme psali o návaznosti seriálu na film a častých narážkách na filmovou předlohu, které jsou v seriálu možné vidět. V osmé epizodě jsme se dočkali dalšího odkazu na film: Molly je těhotná stejně jako policistka z filmové předlohy (více o filmu Fargo se dočtete v článku Fargo: film z roku 1996).

Diskuze /3

TruTru

Jéje! Ten skok v čase mě teda taky překvapil, ale Molly s Gusem jsem docela fandila :D Pak když jsem uviděla těhotnou Molly,taky jsem si vzpomněla na policistku z původního filmu. Nevíte náhodou, kde najdu tu ukázku? Na jejich střed jsem celkem zvědavá :)

6.6.2014 | 18:36:36
Jamessi

Už se těším na další díl. Mimochodem hodně mě překvapil nejen skok o rok, ale i , že tam Key and Peele (http://www.videacesky.cz/…le-cerny-led) hrajou vážnou roli (Agenty FBI)

6.6.2014 | 18:58:43
luciasce

Jo, pro mě ten skok byl taky pecka, ale kdyz jsem viděla těhuli Molly, tak mi cvaklo, že tam bude nějaká „jakoby“ podobnost, tkž to bude určo v dalším díle dost napínavka

překladatel
6.6.2014 | 21:08:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Třetí série

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Před námi jsou poslední dvě epizody třetí série a podle tvůrce Noaha Hawleyho to možná budou zároveň poslední dva díly celého seriálu. Z jakého důvodu nejspíš Fargo skončí?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás